Atgal

Medinės žaidimų rodyklės ir pastatomas stendas

35.00 40.00 

Medinės žaidimų rodyklės ir pastatomas stendas

35.00 40.00 

⤀ Nuomojatės mūsų lauko žaidimus? Kviečiame kartu papuošti savo šventę šiomis medinėmis žaidimų rodyklėmis bei stilingu pastatomu stendu „Metas žaisti”.
⤀ Puikus Jūsų šventės atributas, kuris atlieka ne tik informavimo, bet ir dekoravimo funkciją bei suteiks Jūsų šventei papildomos elegancijos ir jaukumo.
⤀ Stendas ir rodyklės nuomojami tik kartu. Kiek žaidimų nuomojatės, tokias rodykles su pavadinimais ir parenkame.

 

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Papildomi atributai Jūsų šventei

Stilingas medinis stendas „Metas žaisti”

Ieškote būdo, kaip dar labiau praturtinti savo šventės atmosferą? Mūsų medinis stendas su įkvepiančiu tekstu „Metas žaisti. Gyvenk dėl akimirkų, kurios nenusakomos žodžiais” yra puikus pasirinkimas. Šis stilingas stendas praturtins jūsų renginio atmosferą, pritraukdamas svečių dėmesį ir sukurdamas ypatingą nuotaiką. Jo elegantiškas dizainas puikiai dera su įvairiomis šventės temomis, įskaitant vestuves, krikštynas, įmonės ar asmeninius gimtadienius ir kitus renginius. Jis ne tik nurodys, kad laikas pradėti žaidimus, bet ir įkvėps jūsų svečius džiaugtis kiekviena akimirka. Tegul jūsų šventės svečiai žino, kur prasideda linksmybės!

Rustic stiliaus medinės rodyklės lauko žaidimams

Papuoškite savo renginį ar šventę stilingomis medinėmis žaidimų rodyklėmis, kurios įsmeigiamos į žolę. Kiekviena rodyklė turi aiškiai matomą žaidimo pavadinimą, todėl svečiai lengvai ras savo mėgstamus žaidimus. Šie praktiški ir elegantiški ženklai puikiai tinka rustic stiliaus vestuvėms, įmonės vakarėliams gamtoje, gimtadieniams lauke ir bet kokiai kitai šventei. Galimos šių žaidimų įsmeigiamos medinės rodyklės:

Kaladėlių bokštas
Kukurūzų futbolas
Golfo kopėtėlės
Korys
Miško arka
4 eilėje
Skardinmūšis
Žiedynės
Didžiosios šaškės
Didieji šachmatai
Kryžiukai nuliukai
Labirintas
Medžio ritulys
Laivų mūšis
Galvosūkis 15
Limbo
Muilo burbulai
Domino
Mikado
Sužvejok ančiuką

Kaip išsinuomoti šias švenčių dekoracijas?

Pastatomas stendas ir medinės įsmeigiamos rodyklės nuomojami tik kartu. Gavę Jūsų žaidimų nuomos užsakymą matysime Jūsų žaidimus ir atitinkamai parinksime jiems rodykles su žaidimų pavadinimais bei paruošime stendą. Tiek kiek žaidimų nuomojatės, tiek rodyklių ir bus pridedama. Jeigu turite kitų pageidavimų, parašykite juos papildomos skilties laukelyje rezervuodami.

P.s kadangi rodyklės įsmeigiamos į žolę, vertėtų atsiklausti šventės vietos savininkų ar jie tam neprieštarauja.

Rodyklės išmontuojamos, duodame varžtukus ir įrankį prisukti. Jeigu pageidaujate ir turite pakankamai vietos automobilyje, galime jas duoti ir pilnai surinktas. Rodyklės aukštis – 80 cm, plotis – 60 cm. Medinio stendo aukštis – 110 cm, plotis – 45 cm.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 35 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 40 €. Kainos nurodytos su PVM.

Nepamirškite, kad smulkmenos kuria didelius įspūdžius! Tegul jūsų šventė būna įsimintina ir unikali su mūsų žaidimais, mediniais stendais ir rodyklėmis.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…