Atgal

Žaidimas Domino XXL

40.00 45.00 

Žaidimas Domino XXL

40.00 45.00 

⤀ Dar viena švenčių pramoga – rankų darbo lauko ir vidaus medinio žaidimo DOMINO XXL nuoma!
⤀ Žaidimo tikslas (kaip ir tradiciniame stalo žaidime) – sudėlioti Domino kaladėlių grandinę.
⤀ Kaladėlės turi liestis vienodu taškų skaičių turinčiomis pusėmis.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimas domino sukurs jūsų šventės svečiams smagios veiklos, o šventės vietai – gražų akcentą. Pavyzdžiui, jei kuriate rustic stiliaus vestuvių šventę, tikriausiai norite išlaikyti tokią pačią tematiką ir veiklose. Tam tikrai puikiai tiks mūsų kurti XXL dydžio domino kauliukai. Rankų darbo, mediniai, subtilūs ir stilingi. Jie puikiai įsilies į erdvę, gražiai ją papildydami. O svečiai džiaugsis smagia pramoga. Tokie užsiėmimai ypač aktualūs, jei šventės dalyviai į vietą susirenka anksčiau, nei į ją atvykstą jaunavedžiai. Kelios valandos belaukiant, kartais tampa truputį nejaukios. Ypač, jei svečiai ne visi tarpusavyje pažįstami. Linksmas, lengvai žaidžiamas ir greitai perprantamas žaidimas įtrauks, paskatins susipažinti ir užims. Smagiausia, kad jis vienodai patinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tad jeigu jūsų vestuvėse bus ir mažųjų dalyvių, garantuojame – kurį laiką jų net nepastebėsite. Žaidimas Domino greitai sudomina ir ilgam užima.

Kaip žaidžiamas žaidimas domino?

Tikriausiai vaikystėje jums teko žaisti nedideliais domino kauliukais. Jeigu taip – tikrai žinote taisykles. Žaidimo tikslas visiškai toks pats. Tik procesas – žymiai smagesnis. Didelės kaladėlės pareikalaus ir daugiau erdvės, ir daugiau įsitraukimo. Kadangi tam, kad padėti savo kaladėlę, neužteks dviejų pirštų ir ištiestos rankos. Kaladėlės tokios didelės, kad jas paimti prireiks abiejų rankų, o savo ėjimui atlikti teks pažingsniuoti. Todėl šį, didžiausią žaidimo variantą, dažniausiai renkamasi suaugusiųjų šventėms, o mažesnį – XL – vaikų.

Žaidimo taisyklės:
Žaisti gali mažiausiai du žmonės.
● Kiekvienas dalyvis gauna po  7 užverstas kaladėles.
○ Pirmasis dalyvis žaidimo erdvėje padeda pirmąją savo pasirinktą kaladėlę, kuri, kaip ir visos kitos – padalinta pusiau ir kiekvienoje pusėje turi po tam tikrą skaičių akių.
● Kitas dalyvis turi dėti vieną iš savo turimų kaladėlių, kurios viena iš sienelių turi tiek pat akių, kiek prieš tai padėtoji.
○ Dėliojama tol, kol išaiškinamas nugalėtojas – dalyvis, kuris pirmasis padeda visas savo turimas kaladėles.

Nuomos kainos ir komplektacija

Domino nuomos komplekte: 28 kaladėlės, transportavimo krepšys.
Kaladėlės išmatavimai: 27 cm x 15 cm.
Domino xxl viso krepšio išmatavimai: 55 cm x 30 cm x 20 cm.

Nuomos kaina XXL: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Taip pat savo asortimente turime ir mažesnę žaidimo Domino versiją – Domino XL, kurią dažniau dėl savo svorio rekomenduojame, kaip pramogą vaikams.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…