Atgal

Švenčių žaidimas Žiedynės

45.00 50.00 

Švenčių žaidimas Žiedynės

45.00 50.00 

⤀ Visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų populiarus lauko žaidimas „Ring toss“, kuriam davėme lietuvišką pavadinimą – ŽIEDYNĖS.
⤀ Puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar įmonės vakarėlio metu.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimas „Žiedynės” – ne vieną populiarumo dešimtmetį skaičiuojantis švenčių žaidimas. Kuris savo populiarumą užsitarnavo dvejomis savybėmis – paprastumu ir azarto jausmo sukėlimu. Na, o mes jam pridėjome dar vieną, ne ką mažiau svarbią savybę – jis dar ir labai žavingai atrodo. Todėl taps ne tik puikia pramoga, bet ir gražia, šventės aplinką papuošiančia ir papildančia dekoracija. Kai nereikia galvoti, kur paslėpti suplanuotas veiklas ir žaidimus, kad jie negadintų bendro vaizdo. Šiuo atveju bus atvirkščiai – žaidimą norėsite pastatyti puikiai matomoje vietoje. Taip džiugindami šventės dalyvių akį ir viliodami kuo greičiau jame išbandyti savo jėgas.

Kaip žaidžiamas švenčių žaidimas „Žiedynės”?

Žaidimo tikslas – patikrinti rankų taiklumą užmetant žiedus ant dėžėje sustatytų butelių nuo iš anksto sutarto atstumo. Tikslią taškų sistemą sugalvoja patys žaidėjai. Galima žaisti po vieną ar komandomis. Žaidimas neįpareigojantis ir linksmas, tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir vidaus patalpose.

Taisyklės:
○ Dėžė su 12 butelių pastatoma pasirinktu atstumu nuo žaidėjų.
● Kiekvienas žaidėjas iš eilės meta 8 žiedus, bandydamas juos pataikyti ant butelių kaklų.
○ Skaičiuojami kiekvieno žaidėjo surinkti taškai.
● Laimi – daugiausia taškų surinkęs žaidėjas.

Taškų skaičiavimo sistemų ir žaidimo variacijų gali būti daugybė. Pavyzdžiui, kiekvienas užmestas žiedas gali būti vertas 5 taškų. Jei ant to paties butelio pataikomas antras žiedas – duodama 10 taškų. Galima žaisti etapais. Atstumą tarp žaidėjų ir butelių kiekviename etape didinant. Ir skaičiuojant kiekviename etape surinktų skaičių sumą. Atstumui didėjant, pataikyto žiedo uždirbami taškai gali didėti. Galite paskirti taškus atitinkamai pagal dėžėje sudėtų butelių spalvas, balta – 3 taškai, juoda – 5 ir pan.

Ir tai – tik vienas iš siūlomų šio žaidimo variantų. O patys jų galite susikurti dar daugiau. Tiesa, smagiausiai žaidimas žaidžiamas vakarėliui įsibėgėjus, kai juoko ir smagių emocijų tik didėja. Į žaidimą mielai įsitraukia ir vaikai, kuriems taip pat smagu pasitikrinti savo rankų taiklumą.

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: dėžėje sustatyti 12 butelių, 8 mėtymo žiedai.
Dėžės išmatavimai:
65 cm x 45 cm x 35 cm (plius butelių aukštis).

Galite rinktis ir kitokį šio švenčių žaidimo modelį – Žiedynės XXL.

Žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…