Atgal

Švenčių žaidimas Laivų mūšis

50.00 55.00 

Švenčių žaidimas Laivų mūšis

50.00 55.00 

⤀ Tikriausiai kiekvienas iš vaikystės prisimename strateginį ir azartišką žaidimą LAIVŲ MŪŠIS.
⤀ Šis švenčių žaidimas – tradicinio žaidimo prototipas, tačiau iš popieriaus nukeltas į realybę – įspūdingas savo dydžiu, stilingas ir pritaikytas žaisti tiek viduje, tiek ir lauke.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Švenčių žaidimas laivų mūšis nukels į vaikystę net ir jau seniai suaugusius. Tikriausiai nerastume tokio žmogaus, kuris, būdamas vaikas, sąsiuviniuose nebraižė didelių kvadratų ir juose netubdė laivų. Dauguma mūsų tikrai tai darė, smagiai spėliojo ir „kovojo” laivų mūšyje. Šis žaidimas idealiai tiko, kai norėjosi smagios pramogos ten, kur tų pramogų nebuvo. Pavyzdžiui, kelionėje autobusu. Žaidimas taip įtraukdavo, kad laikas tiesiog praskriedavo. Ir, pripažinkite, šis žaidimas dovanojo ne tik smagias emocijas, bet ir šiokios tokios praktikos taktiniuose sprendimuose.

Štai kodėl nusprendėme tuos smagius vaikystės prisiminimus perkelti į realybę ir pagaminome medinį, milžinišką laivų mūšio žaidimą, kuris nostalgiškai primins vaikystę. O tuo pačiu – sukurs naujus gražius prisiminimus Jūsų vaikams, nes neabejojame, kad jis sužavės ir juos. Tokį žaidimą smagu nusivežti savaitgaliui į sodybą ir pakviesti į „mūšį” savo vaiką ar draugą. Išmėginti savo strategines ir taktines žinias.

Kaip žaidžiamas švenčių žaidimas laivų mūšis?

○ Žaidžiama dviese – 1 prieš 1.
● Išskleidžiama keturių dalių žaidimo lenta ir išsidalinami laivai.
○ Kiekvienam žaidėjui priklauso dvi žaidimo lentos, kurių vienoje turite nutupdyti savo laivus, o kitoje – žymėti savo „šūvius” ir surastus priešininko laivus.
● Paeiliui paleidžiate „šūvius”, ieškodami priešininko laivų. „Šūvis” paleidžiamas, įvardijant langelio lokaciją, į kurią taikote, pvz. C3.
○ Priešininkas turi įvardyti ar pataikėte į jo laivą. Jeigu taip – „šaunate” dar kartą. Jeigu ne – eilė „šauti” varžovui.
● Laimi tas, kuris pirmas suranda ir likviduoja visus priešininko laivus.

Žaidžiant su vaikais – tai smagi pramoga tiesiog atsitiktinai „šaudant” ir bandant pataikyti. Tuo tarpu susėdus suaugusiems – tai gali tapti rimta, taktika paremta, įtraukiančia „kova”. Savo azartu prilygstančia gerai šachmatų partijai. Kadangi dėliojant ėjimus taktiškai ir apgalvotai, galima gana greitai įveikti savo varžovą ir paskandinti visus jo kruopščiai suslėptus laivus.https://www.traditionrolex.com/20

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: dvipusė žaidimo lenta, du komplektai laivų (viename komplekte: 1 keturvietis, 2 triviečiai, 3 dviviečiai, 4 vienviečiai laivai).
Žaidimo lentos išmatavimai: 70 cm x 70 cm x 5 cm. Žaidimas lengvai talpinamas automobilio bagažinėje.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 50 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 55 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…