Atgal

Rankos taiklumo žaidimas Miško Arka

50.00 55.00 

Rankos taiklumo žaidimas Miško Arka

50.00 55.00 

⤀ Ieškote išskirtinai smagaus ir įtraukiančio žaidimo laisvalaikiui su šeima ar kolegomis? o galbūt azartiškos pramogos vyriškai kompanijai? Šis mūsų naujausias rankų darbo švenčių žaidimas „Miško arka“ yra būtent tai!
⤀ Paruošėme megėjiškas ir profesionalias žaidimo taisykles.
⤀ Pažadame – bus azartiškai smagios konkurencijos, adrenalino, truputį įtampos, bet kartu ir daug juoko!
⤀ Galima žaisti lauke ir vidaus patalpoje.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Su džiaugsmu pristatome mūsų 2024 m. naujieną – išskirtinai azartišką žaidimą „Miško arka“. Tai itin smagus rankos taiklumo žaidimas, kuris nepalieka abejingų. Pasaulyje dar vadinimas, kaip „Bean bag toss“, šis lauko žaidimas savo azartiška prigimtimi kažkiek primena populiarų, ypač vyrų pamėgtą lauko žaidimą „Kukurūzų futbolas“, bet čia taisyklės kitokios. Neabejojame, kad šis žaidimas patiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Tai išskirtinai smagi lauko pramoga gimtadieniams, įmonės šventėms, komandos formavimui, vestuvėms, krikštynoms ar tiesiog vasaros piknikams gamtoje. Turėdamos ilgametę žaidimų nuomos patirtį pastebėjome, kad vieni populiariausių žaidimų mūsų klientų tarpe – aktyvūs, azartiški, mėtymo ir taiklumo žaidimai, tad čia vienas jų.

Sukūrėme dviejų tipų taisykles: mėgėjiškam ir profesionaliam žaidimui.

Kokios yra megėjiškos žaidimo „Miško arka” taisyklės?

⤀ Pastatoma medinė lenta suskirstyta į penkias skirtingo dydžio ertmes, kur kiekviena turi aiškią savo taškų vertę – 10, 20, 30, 40 ir 50.
⤀ Viso žaidime yra 10 mėtymo maišelių – 5 vienos spalvos ir 5 kitos.
⤀ Galima žaisti 1 prieš 1 arba neribotam žmonių skaičiui (dalinantis maišelius). Galite pasiskirstyti ir komandomis.
⤀ Kiekvienas žaidėjas išsirenka savo maišelio spalvą ir mesdamas juos į lentoje esančias skyles, turi surinkti kuo daugiau taškų.
⤀ Svarbu – sutarkite ar nusibrėžkite aiškią pradžios liniją, kurios negalima peržengti mėtant maišelius. Taip užtikrinsite sąžiningą varžybų eigą.
⤀ Išmetę savo 5 maišelius skaičiuokite taškus. Surinkote daugiau už priešininką? Sveikiname, esate taiklesnis! Bet tikime, kad varžovas taip lengvai nepasiduos ir teks kartoti žaidimą.

Kad būtų dar daugiau intrigos, galite pradžioje žaidimo nusistatyti taškų sumą iki kurios turite žaisti, kaip pvz. pirmasis surinkęs 200 taškų laimi žaidimą.

Kokios yra profesionalios žaidimo „Miško arka” taisyklės?

ŽAIDIMO TIKSLAS

Laimi pirmasis žaidėjas ar komanda surenkusi lygiai 200 taškų sumą.

ŽAIDIMO PRADŽIA

Žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis. Metant monetą ar traukiant burtus išsirinkite, kuris žaidėjas, ar komanda, pirmieji pradeda žaidimą. Lentą pastatykite 4 m. atstumu ir pasidalinkite po 5 maišelius. Nubrėžkite liniją, kurios negalima peržengti metant maišelius.

Žaidžiama su “atsidarymais” t.y. kiekvienas norėdamas pradėti žaidimą privalo pataikyti į 30 taškų žymą. Tik tai atlikus pradedami sumuoti taškai (atidaryti 30 taškų iškart sumuojasi prie būsimo taškų kraičio). Priešininkas pradeda skaičiuoti savo taškus tik pataikęs į tą pačią 30 taškų žymą.

ŽAIDIMO EIGA

Pirmasis žaidėjas meta savo 5 maišelius ir skaičiuoja taškus. Tik išmetus visus maišelius ėjimą atlieka varžovas. Žaidžiant komandose, žaidėjai keičiasi kas 5 metimus. Jei metimo metu žaidėjas užmynė nustatytą metimo liniją – taškai neužskaitomi.

ŽAIDIMO PABAIGA

Laimi tas žaidėjas (komanda), kuris pirmas surenka lygiai 200 taškų, tačiau norint tai padaryti būtina paskutiniuoju metimu “užsidaryti”, t.y. surinkti 30 taškų. Pvz., žaidėjas A turi 150 taškų. Norėdamas pabaigti žaidimą jis privalo pataikyti į 20 ir užbaigti žaidimą “užsidarant” su pataikymu į 30 arba pataikyti į 10 + 10 ir tada užbaigti pataikymu į 30 taškų. Jeigu žaidėjas pataiko į 50, 40 ar 30 taškų žymas, jis nebeturi galimybės kitu metimu užbaigti žaidimo su 30 taškų žyma. Tokiu atveju ėjimas atitenka priešininkui ir žaidėjas pradeda kitą ėjimą su ta pačia taškų suma, kurią turėjo prieš tai.

Rankų darbo žaidimas „Miško arka” praturtins ir papuoš Jūsų organizuojamą šventę

Kiekvieno žaidimo gamybai skiriame daug meilės ir savo rankų darbo. Neišimtis ir šis naujausias mūsų darbas. Kruopščiai kūrėme dizainą, kiekvienas skaičius išpieštas mūsų pačių, mėtymo maišeliai siūti rankomis, mašelių gaudyklės pintos taipogi pačių, siekiant sukurti žaidimo dizainui išskirtinumą ir stilių.

Siekiame, kad mūsų klientai džiaugtųsi ne tik smagiomis lauko pramogomis, bet nuomodami mūsų žaidimus tuo pačiu papuoštų savo šventės erdvę, tad didelį dėmesį skiriame net ir smulkiausioms detalėms.

Tikime, kad šis žaidimas praturtins Jūsų šventinę renginio atmosferą ir suteiks tik geriausias emocijas Jums ir Jūsų svečiams!

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Žaidimo komplektacija: pastatoma medinė lenta, 10 mėtymo maišelių, stovas jiems susidėti, transportavimo krepšiai, taisyklės. Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 50 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 55 €.

Kainos nurodytos su PVM.

 

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…