Atgal

Lauko žaidimas Kaladėlių bokštas XXL

45.00 50.00 

Lauko žaidimas Kaladėlių bokštas XXL

45.00 50.00 

⤀ Kaladėlių bokštas, tai – didelis, ypač smagus ir azartiškas rankų darbo žaidimas šventėms.
⤀ Pritaikytas žaisti lauke ir vidaus patalpose.
⤀ Žaidimą turime dviejų dydžių XL ir XXL.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Jei norite, kad Jūsų šventę svečiai prisimintų kaip nepaprastai smagią, dinamišką ir kupiną juoko, joje būtinai turi atsidurti Lauko žaidimas Kaladėlių bokštas XXL. Garantuojame, tikrai atsiras tokių šventės dalyvių, kurie net ir sutemus, kaip tos naktinės pelėdos, norės jį žaisti vėl ir vėl. Žaidimas nepaprastai smagus, keliantis daug juoko ir azarto šiurpuliukų. Ir kuo labiau šventė įsisiūbuoja, tuo smagiau jį žaisti.
Žaidimas reikalauja šiokio tokio susikaupimo, o kai pilvą kutena juokas, tai padaryti vis sunkiau ir sunkiau. O nuo to – tik dar smagiau ir įdomiau. Žaidimą gali žaisti iki 10 asmenų, tačiau tikrai dar bent tiek pat išsirikiuos šalia stebėjimui. Garantuojame – stebėti žaidžiančiųjų susikaupimą ir iš jaudulio drebančias rankas, būna taip pat smagu, kaip ir žaisti pačiam.

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas Kaladėlių bokštas XXL?

○ Pagrindinė užduotis – paeiliui traukiant kaladėles pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir nenugriauti jo naudojantis viena ranka.
● Pradžioje ant žaidimo dėžės sustatomas tvarkingas bokštas iš visų kaladėlių, dedant jas po tris – skersai ir išilgai.
○ Tuomet, viena ranka bandoma ištraukti kaladėlę ir perkelti ją ant bokšto viršaus.
● Pralošia tas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta.
○ Neretai žaidėjams prireikia net kėdės ar kitos pakopos, norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus.
Didžiausias azartas prasideda tada, kai bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos – nesuvaldomos.

Šį žaidimą gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Žinoma, galima ir vienam su savimi pasivaržyti, bandant sukurti kuo aukštesnį bokštą. Kaladėlių bokštas XXL yra vienas populiariausių „Margas miškas” žaidimų. Jis – puikiausias pasirinkimas vestuvių, krikštynų, gimtadienių, įmonės ar draugų vakarėlių metu. Visur, kur susirenka žmonės, mėgstantys lengvai pasivaržyti ir smarkiai pasijuokti.

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte rasite: 54 medines kaladėles, dėžę, instrukciją. Žaidimas neužima daug vietos, tad jį paprasta transportuoti lengvuoju automobiliu.
Spalviškumas: ruda / pilka / juoda / rausva. Žaidimo spalviškumo rinktis negalima, jis parenkamas automatiškai pagal laisvą asortimentą Jūsų datai.

XXL išmatavimai:
– Pradinis bokšto aukštis: 75 cm
– Svoris su dėže: 22 kg
– Dėžės išmatavimai: 50 cm x 30 cm x 40 cm

Kaladėlių bokštas XXL žaidžiant lauke, turi būti statomas ant žolytės (kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolytės). Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės žaidimas bus sugadintas nuo smūgio krentant. Žaidžiant namuose, rekomenduojame tą daryti ant kiliminės dangos.

Nuomos kaina XXL: Darbo dienai (I-IV) parai –  45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…