Atgal

Festivalio žaidimai. Komplektas lauko renginiams su asistentais

1500.00 

Festivalio žaidimai. Komplektas lauko renginiams su asistentais

1500.00 

⤀ 24 mūsų klientų labiausiai pamėgti festivalio žaidimai.
⤀ Aktyvūs, azartiški, loginiai ir abejingų nepaliekantys lauko žaidimai.
⤀ Šios lauko pramogos puikiai tiks, jei organizuojate festivalį, miesto renginį ar kitą didelę šventę lauke po atviru dangumi.
⤀ Galima žaisti po vieną ar komandomis ir organizuotis žaidimų turnyrus.

Festivalio žaidimai. Komplektas lauko renginiams su asistentais – puikus pasirinkimas didelėms miesto  ar įmonės šventėms, festivaliams, koncertams ir kitiems renginiams, kuriuos organizuojate lauke. Be geros muzikos, įvairių edukacinių, kūrybinių užsiėmimų, laužų ir palapinių miestelio šurmulio dažnai festivalių dalyviai ieško ir įtraukiančių veiklų. Siūlome išskirtinį 24 lauko žaidimų rinkinį, kuris neabejojame įtrauks, suburs, džiugins susirinkusius šventės dalyvius ir bus neįkainojamas laiko praleidimas tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Festivalio žaidimai. Kas sudaro šį lauko žaidimų rinkinį?

Turbūt nei vienos vasaros neįsivaizduojame be festivalių, miesto švenčių ir kitų didelių lauko renginių. Tokiuose renginiuose dažniausiai susirenka ne vienas šimtas žmonių. Neretai organizatoriai susiduria su problema – kuo užimti tokį kiekį nepažįstamų žmonių, kad visiems būtų linksma ir smagu. Čia į pagalbą ateiname mes siekdami paįvairinti ir praturtinti Jūsų šventės veiklas. Rekomenduojame aktyvius, azartiškus ir loginius lauko žaidimus, kuriuos atvežame, sustatome, kuruojame ir po šventės išvežame mes. Jums šiuo klausimu nebereikės rūpintis. Festivalio žaidimų rinkinį sudaro šie 24 Margas miškas lauko žaidimai:

⤀ Kaladėlių bokštas XL / XXL ⤀ 2 vnt
⤀ Kaladėlių bokštas XL / XXL su užduotimis ⤀ 2 vnt
Kukurūzų futbolas (Cornhole) ⤀ 3 vnt
Švenčių žaidimas Korys ⤀ 2 vnt
4 eilėje ⤀ 2 vnt
Labirintas XXL ⤀ 1 vnt
Dideli lauko šachmatai ⤀ 1 vnt
Didelės lauko šaškės ⤀ 1 vnt
Žiedynės ⤀ 3 vnt
Žaidimas – galvosūkis 15 ⤀ 2 vnt
Medžio ritulys XXL ⤀ 2 vnt
Skardinmūšis ⤀ 3 vnt

Šie lauko žaidimai mūsų klientų patikrinti ir labiausiai pamėgti, todėl neabejojame, kad įtrauks ir suaugusius, ir šventėje susirinkusius vaikus. Per didesnę nei 6 metų žaidimų nuomos patirtį vykome į daugelį festivalių ir miesto renginių / švenčių Lietuvoje, todėl žinome kokios lauko pramogos žmonėms patinka labiausiai! Kadangi žaidimų kiekis didelis, galima ne tik žaisti pavieniui, tačiau ir skirstytis komandomis, galite įsteigti prizus rungčių nugalėtojams, organizuoti turnyrus bei kitas atrakcijas. Žaidimų daug, tad tikrai nereikės laukti eilėse norint išbandyti ir veiklos ras visi norintys išskirtinių emocijų!

Nuomos kainos, pristatymas ir kitos nuomos sąlygos

Žaidimai nuomojami 1 festivalio / renginio dienai. Į Jūsų renginį atvyksta du Margas miškas asistentai. Žaidimus atvežame, sustatome, būname viso renginio metu ir prižiūrime žaidimus, paaiškiname taisykles. Po šventės žaidimus išsivežame.

Viso paslaugos nuomos kaina su asistentais: 1 diena – 1500 €. Kaina nurodyta su PVM.

Kauno mieste pristatymas nemokamas, į kitus miestus vežame už papildomą mokestį.

Žaidimų komplektacija gali kažkiek koreguotis pagal turimų žaidimų užimtumą Jūsų datai. Tačiau atitinkamai parenkame žaidimus šių kainų rėmuose.

Domina šis festivalio žaidimų rinkinys? Susisiekite ir aptarsime visas detales. El. paštas: info@margasmiskas.lt, tel.: +37068210132 / +37068756871

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…