Atgal

Švenčių žaidimas dviems – Medžio ritulys XXL

45.00 50.00 

Švenčių žaidimas dviems – Medžio ritulys XXL

45.00 50.00 

Medžio ritulys XXL – ypač azartiškas greičio ir reakcijos švenčių žaidimas dviems!
⤀ Tai dvigubai didesnė mūsų stalo žaidimo versija, skirta nuomai – Jūsų šventėms.
⤀ Žaidimo tikslas – pirmam išmušti visus ritulius iš savo aikštelės pusės į varžovo aikštelę.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Švenčių žaidimas dviems „Medžio ritulys” – tai pasaulyje populiarus vakarėlių ir švenčių žaidimas, kuris angliškai vadinamas „Pucket game“ / „Wooden hockey game“ / „Fast sling puck game“. Žaidimas ypač azartiškas ir smagus! Neabejojame, kad čia savo jėgas norės išmėginti tiek vaikas, tiek ir suaugęs.

Žaidimo taisyklės išties paprastos. Tikslas – pirmam išmušti visus ritulius iš savo aikštelės pusės į varžovo aikštelę. Atrodo paprasta, bet tuo tarpu, kuomet jau atrodo laimėjote, priešininko rituliai “subėga“ į Jūsų aikštelę ir kova tampa dar labiau įtempta.

Žaidimo eiga:
○ Abu žaidėjai pasidalina po 8 medinius ritulius ir išsirenka savo žaidimo aikštelę.
● Paskelbus žaidimo pradžią abu žaidėjai vienu metu bando kuo skubiau atsikratyti savo aikštelės rituliais ir permušti juos į varžovo pusę.
○ Ritulius permušti galima tik naudojantis pritvirtinta laidyne, jie nestumdomi rankomis.
● Žaidimui naudojama tik viena ranka.
○ Jeigu ritulys „išskrenda“ už žaidimo lentos ribų, jį paleidęs žaidėjas turi jį grąžinti į savo aikštelę (tuo metu priešininkas palaukia stabdydamas savo ėjimą).

Dėmesio! Būkite atsargūs – žaidžiant tvarkingai įtempkite laidynę, kad ritulys „neišskristų“ iš žaidimo ribų ir neužgautų žaidžiančiųjų ar stebinčių žaidimą.

Kokiai šventei labiausiai tinka žaidimas dviems „Medžio ritulys”?

Jeigu paklaustumėte kokiai šventei skirtas šis žaidimas? Mūsų atsakymas būtų – be išimtiems visoms! Medžio ritulys XXL bus puikus vestuvių žaidimas ir svečių užimtumas laukiant kol jaunieji sugrįš iš fotosesijos ar vakaro eigoje bei antrai vestuvių dienai. Šis žaidimas bus puikus pasirinkimas organizuojant įmonės šventę ir ieškant smagių pramogų su kolektyvu. Žaidimas tikrai patiks ir vaikams, tad neabejojame, jog gali tapti Nr.1 žaidimu vaiko gimtadienio šventėje.

O net ir šventė nebūtina. Medžio ritulys bus nuostabus laiko praleidimas namuose su šeima, vakarėlyje su draugais ar poilsio erdvėje su kolegomis.

Šis švenčių žaidimas dviems savyje turi ne mažiau azarto ir energijos nei tikrasis ledo ritulys. Žaidimą bus smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti, daug juoko garantuota. Išmėginkite!

P.s. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą reikėtų padėti ant stalelio. Esant pageidavimui, sulankstomą stalelį galime duoti nemokamai ir mes (pažymėkite tai papildomos informacijos laukelyje rezervuojant žaidimą).

Žaidimo nuomos kaina ir komplektacija

Komplekte: žaidimo lenta, 16 medinių ritulių, maišelis jiems sudėti, taisyklės. Žaidimas medinis, mūsų rankų darbo.
Žaidimo lentos išmatavimai: 55 cm x 35 cm x 5 cm

ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių, tad žaidimas netinkamas jaunesniems, nei 3 metų vaikams.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…