Atgal

Lauko žaidimų komplektas „POPULIARUSIS II“ (4 žaidimai)

190.00 210.00 

Lauko žaidimų komplektas „POPULIARUSIS II“ (4 žaidimai)

190.00 210.00 

⤀ Populiariausias pasirinkimas klientų, kurie ieško įvairesnio užimtumo savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu.
⤀ Rinkinį sudaro TOP 4 lauko žaidimai.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas „Populiarusis II” – tai mūsų populiariausių ir mylimiausių žaidimų, antrasis rinkinys. Kuris puikiai tiks bet kokiai suaugusiųjų šventei. Įmonės vakarėliui, gimtadieniui, vestuvėms ar giminės susibūrimui. Sukomplektuota suaugusiems, tačiau šiuos žaidimus tikrai gali žaisti ir vaikai. Tačiau dėl žaidimų dydžio ir sudėtingumo, jis netiks mažiausiems. O drąsūs paaugliai tikrai galės įsitraukti į žaidimus.
Atrinkome populiariausius žaidimus tam, kad Jums nereiktų klaidžioti mūsų plačiame nuomojame žaidimų asortimente. Dažnai sulaukiame klausimų iš klientų „Tai kurie jūsų žaidimai populiariausi? Kuriuos rekomenduotumėte?” Tad mes juos atrinkome, sudėjome į rinkinius, o Jums belieka išsirinkti. Galite rinktis iš trijų tokių rinkinių. „Populiarusis I”, „Populirausis II” ar „Populiarusis III”. Visi šie rinkiniai puikiai tiks šventėms, vykstančioms po atviru dangumi. Kadangi žaidimams reikia erdvės ir atstumų.

Lauko žaidimų komplektas „Populiarusis II“. Ką rasite rinkinyje?

Žaidimų komplektą „Populiarusis II“ sudaro keturi azartiškiausi Margas miškas lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XL / XXL su užduotimis – populiariojo žaidimo Jenga principu dėliojamos, įspūdingo dydžio kaladėlės. Kurių dalis dar ir su labai linksmomis užduotimis dalyviams. Ištraukite kaladėlę, įgyvendinkite užduotį ir bandykite padėti ant bokšto viršaus. Atrodo paprasta? Išmėginkite, azarto ir geros nuotaikos tikrai netruks.
 • Žiedynės – rankos miklumą ir taiklumą išbandyti kviečiantis žaidimas. Šis žaidimas ne tik linksmas, bet ir labai stilingai atrodantis.
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole) / Golfo kopėtėlės – abu šie žaidimai itin azartiški. Todėl patiks šventės dalyviams, mėgstantiems pasivaržyti tarpusavyje. Žaidimai aktyvūs, sportiški ir vieni iš mūsų klientų favoritų, ypač įtraukiantys vyriškos lyties šventės dalyvius.
 • Korys – susikaupimo reikalaujantis, labai azartiškas ir įtraukiantis žaidimas. Kuris labai sužavi tiek moteris, tiek vyrus. Galite žaisti vienas prieš vieną arba komandomis. Žaidimo tikslas – kuo greičiau užkelti kamuoliuką į viršų ir surinkti 500 taškų!

Šis žaidimų komplektas – populiariausias pasirinkimas klientų, kurie ieško įvairesnio užimtumo savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu. Šie keturi lauko žaidimai abejingų tikrai nepaliks. Žaidimai parinkti labiau suaugusiems švenčių dalyviams, tačiau be abejonės visuomet įtraukia ir vaikus.

Norisi daugiau žaidimų? Rekomenduojame rinkinį Populiarusis III.

Nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  165 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 185 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…