Atgal

Žaidimo Didelės šaškės nuoma

70.00 80.00 

Žaidimo Didelės šaškės nuoma

70.00 80.00 

⤀ Dėl savo populiarumo ir nesudėtingų taisyklių, didelių lauko šaškių nuoma – labai dažnas mūsų klientų pasirinkimas.
⤀ Žaidimas įspūdingas savo dydžiu, todėl gražiai puošia bet kurios šventės lauko pramogų erdvę.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Didelės šaškės – tai ne tik smagus žaidimas. Bet ir įspūdingai atrodanti jūsų šventės dekoracija. Gražus atributas nuotraukose. Užimtumas šventės dalyviams. Ir gražiausi, linksmiausi prisiminimai. Šaškės – visiems pažįstamas žaidimas. Jo taisykles žino tikriausiai visi suaugusieji. O vaikams jas paaiškinti – nesudėtinga. Štai kodėl jis įtraukia visus – ir mažus, ir didelius. Dėl savo gigantiško dydžio, žaidėjus įtraukia maksimaliai. Nes norint perkelti figūrėlę, reikia pačiam vaikščioti lentoje. Žaidimą ne tik smagu žaisti, bet ir smagu stebėti. Tad jeigu artėja graži šeimos šventė – vestuvės, krikštynos ar jubiliejus, kurią planuojate daryti lauke, tikriausiai, sukate galvą kuo reikės užimti svečius. Juk sėdėjimas prie stalo visą dieną jau seniai atsibodęs ir nebeįdomus. Mūsų asortimente tikrai rasite daugybę smagių užsiėmimų ir žaidimų variantų. Tad, atsižvelgiant į jūsų šventės dalyvių kiekį, amžių ir pomėgius – galėsite išsirinkti aktyvesnes, ar pasyvesnes veiklas. Tuo tarpu šaškės – tiks visais atvejais, garantuojame.

Kaip žaidžiamos didelės šaškės?

Dėl savo didelių gabaritų, šis žaidimas smagiausiai žaidžiasi lauke. Jis tinkamas įvairioms amžiaus grupėms. Žinoma, patiems mažiausiems, gali būti šiek tiek painu suprasti, kokius ėjimus galima atlikti. Tačiau žinome, kad nutaikę progą, jie mėgsta pasičiupti diskus primenančias didžiąsias šaškes ir randa savų būdų kaip su jomis pažaisti.
Pažadame, žaidimas bus puiki atrakcija tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems žaidimą. Žaisti dideles šaškes reikia taip pat, kaip ir mažas. Tik šiuo atveju, dviem pirštais figūrėlės perkelti lentoje nepavyks. Teks imti šaškę dvejomis rankomis ir įvykdyti norimą ėjimą.

Taisyklės:
Žaidžiama dviese.
○ Žaidimo tikslas – nukirsti visas varžovo šaškes arba padaryti, kad priešininkui nebeliktų ėjimų.
● Šaškės žaidžiamos paeiliui, po vieną ėjimą.
○ Figūros dedamos tik ant juodos spalvos langelių.
● Savo spalvos figūrėle turite „peršokti” priešininko figūrą. Tokiu būdu ją „nukertant” ir pašalinant nuo žaidimo lentos. Platesnes taisykles galite rasti čia.

Kainos ir komplektacija

Komplekte: 24 šaškės (skersmuo 25 cm), drėgmei atspari šaškių lenta: 265 cm x 265 cm. Žaidimas supakuotas dideliame transportavimo maiše, vietos užima nemažai, tačiau tilptų į automobilio bagažinę.

Lauko šaškių nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 70 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 80 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…