Atgal

Žaidimo Dideli šachmatai nuoma

90.00 100.00 

Žaidimo Dideli šachmatai nuoma

90.00 100.00 

⤀ Didieji lauko šachmatai įspūdingi savo dydžiu ir yra puikus pasirinkimas norint įkurti didingą žaidimų erdvę savo svečiams lauke ar vidaus patalpoje.
⤀ Tai žaidimas, kurį įdomu ne tik žaisti, bet ir stebėti.
⤀ Įspūdinga renginio dekoracija.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Dideli šachmatai – tikriausiai vienas iš universaliausių žaidimų, bet kuriai progai ar šventei. Įspūdingo dydžio figūros nelieka nepastebėtos. Su šiais šachmatais sužaidžiamos azartiškos partijos, mokoma šio žaidimo meno ir netgi vykdomos fotosesijos. Ir, nors žaidžiama dviese, tačiau šis lauko žaidimas neabejotinai pritrauks minias ir bus puiki atrakcija tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems žaidimą. Per šachmatų partiją uošviai aiškinasi žentų gudrumą, tikrinami krikšto tėvelių gebėjimai ar vyksta varžybos tarp klasiokų, klasės susitikimuose. Žaidimas tinkamas bet kuriai progai. Kaimynų ar sporto šventei, krikštynoms ar vestuvėms. Smagiam jubiliejui ar tiesiog išvykai į sodybą. Nors tai – daugiau lauko žaidimas, bet, turint pakankamai erdvės, šis didingas žaidimas neabejotinai papuoš Jūsų organizuojamą šventę ir vidaus patalpose.

Dideli šachmatai žaidžiami taip pat, kaip ir maži

Todėl žaidimo taisyklių čia nesurašysime, jų yra išties nemažai. Tiesa, jei niekada nesate žaidę, kviečiame žaidimo taisykles pasiskaityti čia – šachmatų žaidimo taisyklės. Kadangi tai – žinių reikalaujantis žaidimas, jis labiau tinka suaugusių šventei. Arba suaugusiųjų veikloms, vaikų švenčių metu. Šachmatų žaidimas – puikus pasirinkimas abiturientų ar studentų išleistuvėms, įmonių šventėms. Tiesa, reikia nusimatyti, kad viena partija gali užtrukti ir valandą laiko, jei susirenka rimti, žaidimą išmanantys žaidėjai. Tad planuodami, pavyzdžiui įmonės šventę, ir veiklas joje, turėkite omenyje, kad dalyviai žaidime „paskęs” ilgam. Tad tam, kad ir kiti turėtų ką veikti, kviečiame pasidairyti ir į kitus, mūsų siūlomus žaidimus nuomai, arba jų rinkinius. Neabejojame, tikrai rasite smagių veiklų.

Žaidimo komplektacija ir nuomos kainos

Šis žaidimas – išties didelis, tad pasidomėkite, ar šventės vietoje jam tikrai bus pakankamai vietos. Žaidimą sudaro didelė žaidimo lenta ir 32 žaidimo figūros. Tad ir jo transportavimui prireiks visos automobilio bagažinės bei galinių sėdynių.
Šachmatų figūrų aukščiai: karaliaus – 64 cm, valdovės – 58 cm, rikio – 56 cm, žirgo – 48 cm, bokšto – 43 cm, pėstininko – 43 cm, skersmuo – 22 cm. Drėgmei atspari šachmatų lenta: 265 cm x 265 cm.

Šachmatų žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 90 €. Papildoma para darbo dienomis – su 80% nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 100 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…