Atgal

Komandinis žaidimas Labirintas XXL

65.00 75.00 

Komandinis žaidimas Labirintas XXL

65.00 75.00 

⤀ Esate komandinių žaidimų entuziastas? Žaidimas LABIRINTAS XXL – kaip tik Jums!
⤀ Labirintas dažniausiai žaidžiamas per įmonės renginius ar komandos formavimo užsiėmimus, tačiau tai puiki pramoga ir vestuvių, gimtadienių ar kitų asmeninių švenčių metu.
⤀ Tai ypatingo susikoncentravimo, bendravimo ir komandinio darbo reikalaujantis žaidimas.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Komandinis žaidimas labirintas XXL turi pagrindinį tikslą – suvienyti žaidėjus, išvengti kliūčių ir atrasti teisingą kelią per labirintą. Tad ypatingai tinka įmonės ar organizacijos komandos formavimo renginiui ar tiesiog įmonės vakarėliui. Visai ne paslaptis, kad žmonėms dirbti komandoje kartais būna sudėtinga. Skirtingas amžius, temperamentas ir asmenybės turi susivienyti ir dirbti prie bendrų projektų. Kartais tai sukelia įtampą, kartais – netgi konfliktus. Todėl labai naudinga naujai susiformavusį kolektyvą, ar jį papildžius naujais nariais, suorganizuoti veiklų, kuriose jie artimiau susipažintų. Pajustų kaip gali vienas prie kito prisiderinti ir dirbti išvien.

Geriausia tai padaryti – vykdant užduotis, kurios nėra susijusios su tiesioginiu darbu. Kurių vykdymas sukelia azartą, o ne įtampą. Geras emocijas, o ne interesų kovas. Išmokę kartu veikti žaidimo aplinkoje, žmonės žymiai lengviau ir sklandžiau gali dirbti ir darbinėje aplinkoje.

Kaip žaidžiamas Komandinis žaidimas labirintas XXL?

● Žaidime naudojama labirinto lenta ir kamuoliukas.
○ Lentą laiko visi komandos nariai ir judindami sistemingai, ieško būdo nuvesti kamuoliuką iki finišo.
● Yra tik vienas teisingas kelias.
○ Vienam žaidėjui atleidus labirinto virvę, kitas žaidėjas ją turi pakelti ir taip balansuojant, labirintu išvesti jame esantį kamuoliuką į finišo zoną.
● Žaidimas reikalauja ypatingo susikaupimo ir bendradarbiavimo. Nes kiekvieno komandos nario indėlis ir vaidmuo – vienodai svarbus.

Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 10 asmenų. Galima žaidimą žaisti ir didesniems kolektyvams, kaip pvz.: valdantiems labirintą žaidėjams užrišamos akys, jų judesius koordinuoja matantys žaidėjai, kurie patys judinti lentos negali. Tokiais atvejais lengvai išryškėja lyderiai ir tie, kurie moka idealiai atlikti jiems pavestus darbus. Komandos nariai išmoksta vienas kito klausytis ir girdėti.

Video: Labirintas XXL

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: 1 žaidimo lenta (svoris ~ 22 kg.), 1 medinis kamuoliukas.

Žaidimo lentos išmatavimai: 90 x 155 cm. Žaidimas yra didesnių išmatavimų, jis telpa į universalo tipo automobilį, tačiau reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint įtalpinti.

Galima nuomotis ir daugiau žaidimo lentų, kad varžytis galėtų didesni kolektyvai. Taip pat smagiam komandos formavimo renginiui ar vakarėliui siūlome išsinuomoti ir daugiau mūsų gaminamų žaidimų. Kurių pagalba sukursite tikrą čempionatą ir kupiną gerų emocijų dieną.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 65 €.  Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 75 €. Kaina nurodyta su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…