Atgal

Švenčių žaidimas Korys

60.00 65.00 

Švenčių žaidimas Korys

60.00 65.00 

⤀ Ypač azartiškas rankų darbo švenčių žaidimas – KORYS!
⤀ Žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis estafetės principu.
⤀ Žaidimo tikslas – išvengiant kliūčių kelti kamuoliuką virvelėmis į viršų ir greičiau už priešininką surinkti 500 taškų.
⤀ Tiesiog būtina išmėginti!

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Švenčių žaidimas „Korys” –  vienareikšmiškai puikus pasirinkimas, nepriklausomai nuo to, kokią šventę organizuojate. Jis puikiai tiks tokioje šventėje, kur susirenka daug azartiškų ir mėgstančių pasivaržyti vyrų. Puikiai tiks ir tokioje šventėje, kur susirenka vien moterys. Dar – labai tiks šventėje, kurioje bus daug vaikų. Ir, žinoma, sužavės šventės, kurioje dalyvauja ir vyresnio amžiaus žmonės, dalyvius. Žaidimas „Korys” gali būti žaidžiamas lauke. Taip pat gali būti naudojamas patalpoje. Jaučiate? Jis tinka visur. Ir patinka visiems.

Nes žaidimo taisyklės – lengvai suprantamos ir įveikiamos visiems. Tačiau pats žaidimas – gana kietas riešutėlis. Ir tik iš šono žiūrint gali pasirodyti visai nesunkus. Tačiau jis taip įtraukia ir vilioja išbandyti savo jėgas, kad neatsispirs nei vienas šventės dalyvis. Net ir tie, kurie įprastai sako „Oi ne ne, aš tai nemėgstu žaisti”. Tad jei organizuojate šventę ir ieškote veiklų svečiams, tačiau nežinote ką pasirinkti, kad patiktų visiems – šis žaidimas, neabejotinai – vienas iš labai gerų pasirinkimų!

Kaip žaidžiamas švenčių žaidimas „Korys”?

○ Pagrindinis žaidimo įrankis – lenta su skylutėmis, kuri vizualiai primena bičių korį.
● Ji yra išskirstyta lygmenimis, kurie sužymėti taškais.
○ Užduotis – dviejų rankenų pagalba, užkelti kamuoliuką lenta į kuo aukštesnę skylę.
● Vienu metu iš dviejų pusių žaisti ir varžytis gali du žaidėjai arba komandos.
○ Jei kamuoliukas iškrenta kelyje link viršūnės – gaunate atitinkamą tos vietos taškų skaičių.
● Jei užkeliate kamuoliuką iki viršutinės skylutės – surenkate 100 taškų.
○ Žaidimo eigoje taškai sumuojami.
● Žaidžiama tol, kol vienas iš žaidėjų / komanda surenka 500 taškų.
○ Surinkusi reikiamą taškų skaičių – komanda skelbiama nugalėtoja.
● Šokamas džiaugsmingas pergalės šokis!

Šis lauko ir vidaus žaidimas – puikus pasirinkimas vestuvių, gimtadienių, krikštynų, įmonės švenčių ar draugų vakarėlių metu. Neabejotinai įtrauks visus švenčių dalyvius. Tinkamas žaisti lauke bei vidaus patalpose. Galima skirstytis ir komandomis (pvz. moterys prieš vyrus / vieno skyriaus darbuotojai prieš kito skyriaus kolegas). Tuomet azartas aplenkti priešininkų komandą – dar didesnis.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplektacijoje: žaidimas, 2 kamuoliukai, kamuoliukų gaudyklė, žaidimo taisyklės, transportavimo krepšys.

Žaidimo (su užlenktomis kojomis) išmatavimai: 130 cm x 65 cm x 20 cm. Žaidimas telpa ant galinių automobilio sėdynių arba reikia atlenkti bent vieną sėdynę, tam, kad įtalpinti per bagažinę.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 60 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 65 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…