Atgal

Lauko žaidimas Golfo kopėtėlės

50.00 55.00 

Lauko žaidimas Golfo kopėtėlės

50.00 55.00 

⤀ Lauko žaidimas GOLFO KOPĖTĖLĖS – ypač azartiškas!
⤀ Tai – vienas iš mūsų klientų TOP lauko žaidimų.
⤀ Puikus pasirinkimas, planuojantiems vestuves, gimtadienį ar įmonės šventę po atviru dangumi.
⤀ Ypač kompaktiškas žaidimas, kurį nesudėtinga pasiimti bet kur su savimi.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimas Golfo kopėtėlės – idealus pasirinkimas šventei, kurioje dalyvaujantys svečiai nemėgsta pasyviai sėdėti prie stalo. Kurie mėgsta veiksmą, azartą, varžybas. Kuriems patinka išbandyti savo jėgas ir rankos taiklumą. Dažniausiai prie šio žaidimo rikiuojasi vyrų eilės. Gal dėl įgimto noro varžytis ir matuotis sugebėjimus. Tačiau tikrai nenorime pasakyti, kad moterims šis žaidimas bus neįdomus. Gal tik eilėje pirmiau išsirikiuos vyrai. O tada suskubs ir moterys.
Žaidimas puikiai tiks, jei organizuojate įmonės šventę ir norite vienu metu turėti skirtingas užduotis, kuriose galėtų dalyvauti grupelės žmonių. Šis žaidimas įtraukia ir suburia. Kol vienas dalyvis mėtys kamuoliukus, likę – galės stebėti, bendrauti. Žaidimas labai dinamiškas, tad nuobodu tikrai nebus.

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas golfo kopėtėlės?

Žaidimas susideda iš dviejų kopėtėlių ir kamuoliukų švytuoklių – virvele sujungtų dviejų golfo kamuoliukų. Geriausia šį žaidimą žaisti gamtoje, kur aplink nėra dūžtančių daiktų, nes švaistomi kamuoliukai gali nuskristi toliau, nei buvo numatyta. Dėmesio, būkite atidūs, kad žaidimo aikštelėje nevaikščiotų ir nebūtų užgauti vaikai.

Žaidimo taisyklės:
● Dvi kopėtėlės pastatomos vienos prieš kitą 5 metrų atstumu.
○ Jų link metama kamuoliukų švytuoklė, su tikslu užmesti švytuoklę ant oponento kopėtėlių.
● Iš viso dalyvis gauna tris švytuokles.
○ Tą patį kartoja varžovas (-ai).
● Žaidžiama 1 prieš 1 arba 2 prieš 2.
○ Laimi žaidėjas ar komanda, pirmoji surinkusi 21 tašką:
užmetus ant viršutinės kopėtėlės gaunami 3 taškai, ant vidurinės – 2, ant apatinės – 1 taškas.

Iššūkis išties nelengvas – pataikyti yra sudėtingiau, nei gali pasirodyti. Ypač, vertinant nemenką atstumą, todėl azartas ir gera nuotaika – neatsiejama žaidimo dalis.

Be savo azartiškos prigimties, šis lauko žaidimas yra dar ir labai kompaktiškas. Tad nekils problemų transportuojant, jei planuojate ilgesnę kelionę ir vietos automobilyje nėra daug.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: 2 kopėtėlės, 6 kamuoliukų švytuoklės, transportavimo krepšys, taisyklės. Taisyklių kitoje pusėje rasite QR kodą su paaiškinimu, kaip surinkti kopėtėles ir pasiruošti žaidimui. Arba žaidimo surinkimo instrukciją rasite čia – Surinkimo instrukcija.

Žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 50 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 55 €. Kainos nurodytos su PVM.

Taip pat mūsų asortimente rasite ir daugiau žaidimų, kurie puikiai papildys Jūsų planuojamos šventės ar renginio žaidimų erdvę. Kviečiame pasidairyti čia.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…