Atgal

Žaidimas – galvosūkis 15 (dvi lentos)

50.00 55.00 

Žaidimas – galvosūkis 15 (dvi lentos)

50.00 55.00 

⤀ Žaidimas – galvosūkis, turintis ypatingai turtingą istoriją.
⤀ Nors galvosūkiui daugiau nei 145 metai, jis ir toliau išlieka vienu populiariausių loginių žaidimų visame pasaulyje.
⤀ Dar vadinimas “Perlo galvosūkis”, “Boso galvosūkis”, “Žaidimas Penkiolika”, “Mistiška aikštė“.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimas – galvosūkis 15 patiks mėgstantiems intelektualius žaidimus. Tokius, kuriuose reikia pajudinti ne kūną, bet protą. Ir ypač tiems, kuriems patinka varžytis tokioje srityje. Tai –  puikus variantas įmonės šventėse, kai fizines rungtis paįvairinimui pakeičia ramesnės, intelektualios užduotys. Ar bet kurioje kitoje šventėje, kurioje žmonės mielai užsiimtų veikla, tačiau intensyviai judėti ar fiziškai varžytis nepageidauja. Tai – ypač aktualu, jeigu šventėje ar renginyje dalyvauja ir vyresnio amžiaus žmonės. Neabejojame, jiems šis galvosūkis tikrai patiks. Žaidimo lentas galima sudėti tiek ant žemės, tiek patogiai ant stalo. Sužaidus vieną kartą, galima susirasti naują varžovą, lenteles sumaišyti iš naujo ir žaisti vėl. Taip ieškant to gudriausio ir intelektualiausio šventės dalyvio ar įmonės darbuotojo. Žaidimas įtraukia ir paauglius, tad jei Jūsų šventėje įvairaus amžiaus žmonės, šis žaidimas – tikrai vienas iš geriausių pasirinkimų. Kai viename žaidime gali dalyvauti skirtingų amžiaus grupių žaidėjai.

Kaip žaidžiamas žaidimas – galvosūkis 15?

Žaidimas 15, tai – įdomus ir įtraukiantis galvosūkis, kurį sudaro sunumeruotos kvadratinės lentelės, kurias reikia greičiau už varžovą sudėlioti eilės tvarka – nuo 1 iki 15.

Taisyklės:
Žaidimą sudaro dvi lentos.
● Pradžioje skaičiai abejose lentose sumaišomi atsitiktine tvarka. Tačiau abejose lentose vienodai.
○ Geriausia, jei tai padaro ne žaidėjai, o pvz. žiūrovai.
● Kiekvieno žaidėjo tikslas – kuo greičiau sudėti skaičius iš eilės – nuo 1 iki 15.

Žaidimas reikalauja loginio mąstymo ir pastabumo, išspręsti jį tikrai pavyksta, tačiau pasiseka ne kiekvienam. Esi pasiryžęs išbandyti? Pakviesk draugą / kolegą į dvikovą ir pažiūrėkite kuriam tą pavyks padaryti greičiau. O gal verta suorganizuoti kelių etapų varžybas? Mūsų asortimente rasite ir daugiau žaidimų, tiek galvosūkio tipo, tiek fiziniam pasivaržymui kviečiančių. Tinkančių įvairiausio amžiaus žaidėjams. Visus juos galite apžiūrėti mūsų nuomojamų žaidimų skiltyje, kurią rasite paspaudę čia.

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte raiste: 2 žaidimo lentas, 2 x 15 numeruotų lentelių, transportavimo krepšius.
Vienos lentos išmatavimai: 70 cm x 70 cm
Galima nuomotis ir daugiau nei 2 žaidimo lentas, kad vienu metu varžytis galėtų didesnis kolektyvas.

Nuomos kainos: Darbo dienai (I-IV) parai – 50 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 55 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…