Atgal

Švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS XXL

45.00 50.00 

Švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS XXL

45.00 50.00 

⤀ Mūsų klientai dėmesį teikia ne tik pramogos smagumui, bet ir jos išvaizdai.
⤀ Dėl šios priežasties pagaminome išskirtinę žaidimo Žiedynės versiją.
⤀ Šis lauko ir vidaus žaidimas įtraukia ir suaugusius, ir mažuosius švenčių dalyvius.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS XXL –  tai šiek tiek patobulinta ir dar stilingesnė mūsų žaidimo „Žiedynės” versija. Žaidimo principas ir pagrindinė užduotis išlieka ta pati. Tik vizualiai pats žaidimas ir jo atributika atrodo dar stilingiau. O mes puikiai suprantame, kad žaidimai ir šventės pramogos, turi būti ne tik smagios ir įtraukiančios. Bet ir stilingai įsiliejančios ir puošiančios šventės aplinką. Visi mūsų gaminami žaidimai – rankų darbo. Net neabejojame, kad jie taps tikra puošmena Jūsų vestuvių, krikštynų ar gimtadienio šventėje.

Kaip žaidžiamas švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS XXL?

Neabejojame, kad panašaus tipo lauko žaidimus (ang. Ring toss) esate ne kartą matę pramogų parkuose. Tad žaidimo principas nesudėtingas ir aiškus – patikrinti rankų taiklumą, užmetant žiedus ant lovyje sustatytų butelių nuo iš anksto sutarto atstumo. Tikslios taškų sistemos nėra, ją interpretuoja patys žaidėjai (pavyzdžiui, galite susiskirstyti taškus pagal butelių spalvą).

Taisyklės:
Buteliai sustatyti jiems skirtame lovyje.
● Lovys pastatomas pasirinktu atstumu nuo žaidimo dalyvių.
○ Žaidime gali dalyvauti du ar daugiau žaidėjų.
● Kiekvienas iš jų meta 8 žiedus ir bando juos pataikyti ant butelių.
○ Kiekvienas užmestas žiedas žaidėjui atneša Jūsų pačių numatytą kiekį taškų. Skaičiavimo sistemą galite nuspręsti patys – kiekvienas žiedas gali gauti tą patį skaičių taškų. Arba jų kiekis priklausys nuo butelio spalvos. O gal – ant vieno butelio pataikius daugiau nei vieną žiedą – taškai dvigubinasi.
● Skaičiuojami surinkti taškai.
○ Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.

Galima žaisti etapais, vis didinant atstumą tarp žaidėjų ir butelių. Arba žaidžiant atkritimo principu, siekiant išsiaiškinti patį taikliausią šventės dalyvį.

Paprastai ŽIEDYNĖS XXL yra populiarus vestuvių žaidimas ar nuomojamas įmonių vakarėliams. Šis švenčių žaidimas ypatingai tinka lauko žaidimų zonose, tačiau dažnai atranda vietą ir uždarose patalpose. Ypatingai azartiškas žaidimas, skirtas patikrinti karščiausio kraujo savininkus.

Galima rinktis ir kitokį šio žaidimo dizainą – ŽIEDYNĖS.

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: lovyje sustatyti 10 butelių, 8 mėtymo žiedai.
Lovio išmatavimai: 120 cm x 15 cm x 40 cm (plius butelių aukštis). Žaidimas telpa ne į visų automobilių bagažinę, bet puikiai talpinamas ant galinių sėdynių.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…