Atgal

Vaikiškas žaidimas „Sužvejok ančiuką”

60.00 65.00 

Vaikiškas žaidimas „Sužvejok ančiuką”

60.00 65.00 

⤀ Žaidimo tikslas – kuo greičiau sužvejoti kuo daugiau ančiukų plūduriuojančių vandenyje.
⤀ Smagi pramoga tiek vaikučiams, tiek suaugusiems.

 

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Vaikiškas žaidimas „Sužvejok ančiuką” įtrauks ir mažiausius, ir didžiausius. Ir čia mes turime omenyje ne tik vaikus. Smagi pramoga, užkurianti azartą ir norą nugalėti. Tikslas – „sužvejoti” kuo daugiau ankčiukų, smagiai plaukiojančių vandens kupinoje vonelėje. Šiam tikslui skirtos specialios meškerytės, kurių gale įtaisytas magnetas. Ir nors iš šono žiūrint viskas atrodo labai paprasta – gaudomi išdykę ančiukai, lengvai pasprunka vandenyje. Todėl azarto atsiranda dar daugiau. Nuotaikingas žaidimas garantuoja daug juoko ir palaikymo šūksnių. Kai varžosi vaikučiai – tėveliai aistringai juos palaiko stebėdami. Na, o kai varžybas perima suaugusieji, emocijų atsiranda dar daugiau. Juk taip smagu kartais persikelti į nerūpestingą vaikystę ir pasimėgauti smagiais, neįpareigojančiais žaidimais. Kurie nesukelia jokios įtampos, bei padovanoja daug smagaus juoko ir lengvo azarto.

Vaikiškas žaidimas „Sužvejok ančiuką” – smagi vasariškos šventės atgaiva

Populiariausias šis žaidimas būna, žinoma, šiltojo sezono šventėse. Nes vonelė su vandeniu neretai vėliau tampa ir smagaus pasitaškymo bei lengvo atsigaivinimo vieta. O ir sparčiai traukiami ančiukai, neretai ištaško ne vieną šlakelį vandens ant drabužių. Tad karštą vasaros dieną vykstančioje šventėje, ančiukų „ežerėlis” ir jų pačių žvejojimas taps geidžiamiausia pramoga. Šis žaidimas dažnai nuomojamas ir suaugusiųjų šventėms. Juk smagu pasivaržyti ir suaugusiems ir išsiaiškinti, kurio gi meškerei geriausiai kimba.
Tokio žaidimo nuomai ne visuomet reikalinga ir proga – artėja šiltas savaitgalis? Tai gali tapti puikia pramoga kieme vaikams. Patikėkite, žaidimas atneš puikiausių emocijų ne tik mažiesiems. Smagiausia, kad žaidimo taisykles supranta net ir visai mažiukai. O žvejoti patinka ir jau ūgtelėjusiems. Tad tai bus geras užsiėmimas visai šeimai. Ir puikus būdas praleisti turiningo laiko kartu.

Žaidimo nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte rasite: 30 dviejų dydžių guminių ančiukų, 3 rankų darbo medines meškerytes, vonelę. Žaidimą sutalpinsite į platesnę lengvojo automobilio bagažinę. Jums beliks tik pasirūpinti vandeniu. Tam prireiks apie 70 litrų.
Cinkuotos vonelės išmatavimai: 100 cm x 65 cm x 30 cm.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 60 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 65 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…