Atgal

Milžiniški muilo burbulai

40.00 45.00 

Milžiniški muilo burbulai

40.00 45.00 

⤀ Milžiniški muilo burbulai – tapo išskirtine lauko pramoga ir puošmena vestuvių, gimtadienių, krikštynų bei kitų švenčių metu.
⤀ Sužavi ir papuošia net ir suaugusiųjų šventes.
⤀ Nuostabiai atrodo ir šventės nuotraukose.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Milžiniški muilo burbulai sužavi, net ir vaikystę seniai išaugusius „milžinus”. Juk muilo burbuliukai turi savo magijos – apvalios mažos vaivorykštės, pasisupusios aplink ausis, kyla į dangų ir paslaptingai išnyksta. O čia – dideli, netgi milžiniški burbulai. Banguoja savo plonytėmis sienomis, kuriose supasi margos vaivorykštės. Lėtai praskrieja pro šventės dalyvių susižavėjimo kupinas akis ir minkštomis bangomis pamojavę, kyla į dangų, kol pagauna vėjo bangelę ir pliūkštelėję išnyksta.

Muilo burbulai pakeri tiek tuos, kurie juos „pučia”, besivaržydami kam pavyks suformuoti didesnį. Tiek tuos, kurie šį procesą stebi. O šventinėse nuotraukose jie tampa tikra dekoracija. Ir, nors burbulai daug kam asocijuojasi su vaikyste ir vaikų šventėmis, galime drąsiai teigti, kad jie sužavi ir puikiai įsikomponuoja ir į suaugusių šventes. Mergvakariai, vestuvės, babyshower, gimtadieniai, o gal tiesiog smagus savaitgalis su kompanija – tinka ir džiugina visais atvejais.

Milžiniški muilo burbulai. Kaip juos pūsti?

Suteikiame visas priemones, kad į dangų paleistumėte milžiniškus įvairių formų ir spalvų didelius muilo burbulus. Jums tereikia supilti mūsų paruoštą burbulų skystį į tam skirtą kibirėlį. Tuomet į jį merkti burbulų pūtimo lazdeles ir gaudyti vėją. Tiesa, per stiprus vėjas, burbulus susprogdins jiems nespėjus susiformuoti. Todėl šiai pramogai pasirinkite užuovėją. Lengvutėlio vėjelio pilnai pakaks įspūdingiems burbulams užgimti.

Tai unikalus svečių užimtumas – kol vieni leidžia milžiniškus burbulus, kiti juos gaudo, o treti su malonumu stebi šį procesą ir bando jį įamžinti savo telefonuose. Neabejojame, kad ši lauko pramoga pradžiugins visus susirinkusius ir turėsite išskirtinių šventės fotografijų. Ir, neabejotinai, smagių prisiminimų, stebėdami, kaip Jūsų mažieji, ar net Jūs patys, it svajones vaikėtės muilo burbulus.

Nuomos kainos ir komplektacija

Didelių muilo burbulų nuomos komplekte: 3 litrai burbulų skysčio, 3 lazdelės burbulams leisti, kibirėlis skysčiui supilti.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Jei planuojate ilgai pūsti burbulus, Jums gali prireikti ir daugiau skysčio. Galite jo užsisakyti papildomai. Papildomas 1 litras muilo burbulų skysčio – 5 €.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…