Atgal

Lauko žaidimas KRYŽIUKAI NULIUKAI

40.00 45.00 

Lauko žaidimas KRYŽIUKAI NULIUKAI

40.00 45.00 

⤀ Gigantiški KRYŽIUKAI NULIUKAI – dviems žaidėjams skirtas lauko žaidimas.
⤀ Žaidimo tikslas greičiau už priešininką užpildyti pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.
⤀ Vienas žaidėjas tam naudoja kryžiukus, kitas – nuliukus.
⤀ Žaidimą smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimas „Kryžiukai nuliukai” – smagus pasirinkimas, leidžiant laiką lauke. Galbūt jūsų vaiko krikštynos vyks lauko pavėsinėje, gamtos apsuptyje? Kur, apart nuostabios augalijos, nėra jokių veiklų nei vaikams, nei suaugusiems? O gal organizuojate vaiko darželio baigimo šventę ir norėtųsi vaikams kitų pramogų, nei tos, kurios yra darželyje? O gal planuojate su draugais smagų pikniką gamtoje? Visais atvejais galime rekomenduoti šį žaidimą. Jį lengva transportuoti, neužima daug vietos. Tačiau sukuria veiklos ilgam. Tiek mažam, tiek dideliam. Vienodai smagus tiek jaunam, tiek senam. Taisyklės visiems žinomos ir lengvai suprantamos. Tad nereikia sukti galvos, kaip surasti veiklų, kurios įtrauktų didžiąją dalį gražios šventės ar išvykos dalyvių. Nors žaidimas paprastas, tačiau jį žaidžiant, greitai pagauna azartas ir norisi žaisti vis dar ir dar.

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas „Kryžiukai nuliukai”?

Žaidimo komplektacijoje rasite groteles ir žaidimo figūrėles – kryžiukus ir nuliukus. Jomis pasinaudojus, žaidžiama taip, kaip įprastai popieriuje žaidžiamas šis žaidimas. Tik šį kartą – viskas bus daug įdomiau. Detalės – medinės, įspūdingo dydžio, tad ir jų dėliojimas bei žaidimo stebėjimas – įtraukianti pramoga.

Žaidimo taisyklės:
Žaidžiama dviese.
○ Pradžioje ant žemės padedamos žaidimo grotelės. O žaidėjai pasiskirsto kuriomis figūrėlėmis kuris vykdys ėjimus – kryžiukais ar nuliukais.
● Paeiliui dalyviai dėlioja savo figūras, siekdami kuo greičiau sudėlioti vieną po kitos einančių savo figūrų eilę vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai.
○ Laimi tas, kuris pirmas tai padaro.
● Žinoma, dėliojant savo eilę, reikia neužmiršti stebėti varžovą ir stengtis jam užkirsti kelią eilę sudėlioti pirmam.

Nuomos kaina ir komplektacija

Komplekte rasite: žaidimo groteles, 5 kryžiukus, 5 nuliukus. Transportavimo krepšį.

Nuomos kainos: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Šis žaidimas žaidžiamas dviese, tad jeigu jūsų šventėje bus daugiau dalyvių, visuomet rekomenduojame nuomotis keletą žaidimų. Tam, kad vienu metu veiklos rastų daugiau žmonių. Kviečiame pasidairyti mūsų nuomojamų žaidimų asortimente, kuriame rasite daugybę variantų. Na, o jeigu išsirinkti bus sudėtinga, ar norėsite pasitarti – mes visuomet esame pasiruošę pagelbėti. Galite mums skambinti ar rašyti el.paštu info@margasmiskas.lt

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…