Atgal

Lauko žaidimas Kukurūzų futbolas (Cornhole)

50.00 55.00 

Lauko žaidimas Kukurūzų futbolas (Cornhole)

50.00 55.00 

⤀ Kukurūzų futbolas – JAV ypač populiarus lauko žaidimas, pavadinimu Cornhole / Baggo, kuris tikrai nepalieka abejingų.
⤀ JAV organizuojami šio žaidimo turnyrai pritraukia minias žaidžiančių ir stebinčių šį žaidimą.
⤀ Tai vienas iš TOP 5 žaidimų Margas miškas žaidimų nuomos asortimente.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimas kukurūzų futbolas pakels Jūsų vakarėlio linksmybių lygį į aukštumas. Norite nustebinti savo šventės svečius originaliu ir ypatingai įtraukiančiu žaidimu? Jūs atėjote į tinkamą vietą. JAV jau daugelį metų populiarumo viršūnių nepaliekantis žaidimas Cornhole iškart pavergia ir lietuvaičių širdis. Azartas ir geros emocijos, sportinės varžybos ir smagus laikas – visą tai galite pasiūlyti savo svečiams, pasirinkę kukurūzų futbolo žaidimą.

Dažniausiai šis žaidimas nuomojamas šventėms, tam, kad svečiai turėtų smagų užsiėmimą, pakilę nuo stalų. Tačiau vis dažniau sulaukiame užsakymų iš draugų kompanijų, kurie savaitgaliui nusprendžia pasidaryti žaidimo, angliškai dar vadinamo Baggo ar Cornhole, varžybas. Smagiausia jį žaisti lauke. Tad jei artėja gražus savaitgalis, kurį planuojate praleisti su draugais sodyboje ar tiesiog nuosavame kieme – puiki proga išbandyti ir suorganizuoti originalias varžybas! O jeigu dar ir prizą nusimatysite, komandų pavadinimus ir spalviškai susiderinusias aprangas – visas savaitgalio čempionatas – garantuotas!

Jei šventėje ar vakarėlyje dalyvaus daugiau žmonių, pasirūpinkite, kad pramogų užtektų visiems. Mūsų asortimente rasite ir daugiau žaidimų nuomai, kurių dėka Jūsų šventė ar pasibuvimas su draugais taps nepamirštamas!

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas kukurūzų futbolas?

● Žaidžiama 1 prieš 1, arba komandomis 2 prieš 2.
○ Dvi lentos pastatomos viena prieš kitą 8 m. atstumu ir metamas kukurūzų pripildytas maišelis į skylę, esančią oponento lentoje.
● Tikslas – kuo daugiau kartų pataikyti ir surinkti reikiamą kiekį taškų.
○ Jeigu maišelis užkrenta ant lentos – skiriamas 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai. O jeigu maišelis nukrenta ant žemės arba nors kažkiek liečia žemę – taškai nesiskaičiuoja.
● Žaidžiama iki 21 taško – tiksli taškų skaičiavimo sistema aprašyta taisyklėse, kurias pridedame.

Tai – ir taiklumo bei savo jėgų išbandymas ir smagios varžybos. O azartas pagauna tiek besivaržančius, tiek iš šono stebinčius ir palaikančius. Kukurūzų futbolas – ypač populiarus vestuvių žaidimas. Dažnai varžosi jaunieji vienas prieš kitą, spręsdami kas bus „šeimos galva”. Ar juos atstovaujančios draugų ir draugių komandos.  Taip pat jį dažnai užsakovai renkasi įmonės renginiui ar gimtadienio šventei lauke su draugais.

Komplektacija ir nuomos kainos bei išmatavimai

Komplekte: 2 lentos, 8 maišeliai, žaidimo taisyklės, transportavimo krepšys.

Žaidimo lentos išmatavimai: 120 cm x 60 cm x 20 cm. (Žaidimą sudaro dvi lentos). Jį galima sutalpinti ant galinių automobilio sėdynių. Arba reikės atlenkti bent vieną galinę sėdynę, kad įtalpinti per bagažinę.

Žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 50 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 55 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…