Atgal

Lauko žaidimas Skardinmūšis

45.00 50.00 

Lauko žaidimas Skardinmūšis

45.00 50.00 

⤀ SKARDINMŪŠIS (skardinių mūšis) – ypač įtraukiantis, rankų taiklumo reikalaujantis lauko žaidimas nuomai.
⤀ Iš dešimties skardinių žaidėjai sustato bokštą / sieną / tvirtovę.
⤀ Žaidimo tikslas – nuo iš anksto sutarto atstumo, numušti visas skardines.
⤀ Tam naudojami 5 žirniais pripildyti maišeliai.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimas „Skardinmūšis” – linksma ir neįpareigojanti pramoga, pagyvinanti bet kurią giminės ar draugų kompanijos šventę. Šis žaidimas – savotiška boulingo versija, kai savo metimu, stengiamasi nuversti kuo daugiau kėglius atstojančių skardinių. Nereikia daug mąstyti, reikia taikliai mėtyti! Ir kuo vakarėlis labiau įsisiūbuoja, tuo smagiau yra pasitikrinti savo taiklumą. Tad juoko ir gerų emocijų čia tikrai nestigs. Tikslas – penkių metimų metu nuversti visas skardines. Tačiau kartais nutinka ir taip, kad metimai išnaudoti, o maišeliai išskraidę, net nepalietę skardinių. Kvatojimas ir palaikymo šūksniai – privalomi šio žaidimo palydovai.
Švenčių organizavimas ar net dalyvavimas jose, neretai sukuria šiokią tokią įtampą. Tad toks neįpareigojantis žaidimas, lavinantis rankų miklumą ir taiklumą – puikus būdas tai įtampai paleisti.

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas „Skardinmūšis?”

○ Ant „Margas miškas” dėžės, pasirinktu atstumu nuo šauliui skirtos vietos, sudedamas skardinių bokštas.
● Žaidėjų skaičius – neribotas.
○ Paskiriama vieta pakankamu atstumu, nuo kurios visi žaidėjai mėtys maišelius.
● Kiekvienas žaidėjas turi penkis bandymus, nuversti visas skardines.
○ Galite iš karto sutarti, kad žaidžiama iki 20 taškų.

Taškų skaičiavimo sistemą galite sugalvoti patys. Štai Jums vienas iš skaičiavimo būdų pvz.: numušus visas skardines per 5 metimus – gaunate 5 taškus, palikus 2 skardines, pelnote 1 tašką, palikus 1 skardinę – 2 taškus, palikus 3 ir daugiau – taškų nepelnote.

Turime dviejų tipų skardinių modelius: vintažinės išvaizdos arba šviesių spalvų. Į užsakymą įdedame tokį variantą, kuris tuo metu yra laisvas. Abu skardinių variantai išties žavūs ir stilingi, tikrai papuoš bet kurios šventės žaidimų erdvę.

Šis žaidimas – puiki lauko pramoga, tiek vaiko gimtadienio metu, tiek ir organizuojant įmonės renginį su daug dalyvių. Tam, kad būtų smagiau vienu metu varžytis, rekomenduojame nuomotis ir daugiau šio žaidimo vienetų. Arba organizuoti žaidynes, pasitelkdami įvairius žaidimus, estafetės principu. Platesnį mūsų nuomojamų žaidimų asortimentą galite apžiūrėti čia – žaidimų nuoma.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte rasite: 10 stilizuotų skardinių, 5 mėtymo maišelius, dėžę.
Dėžės išmatavimai: ~ 50 cm x 30 cm x 40 cm. Tad lengvai sutalpinsite į lengvojo automobilio bagažinę.

Nuomos kaina:

Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…