Atgal

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 2 (6 žaidimai)

295.00 330.00 

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 2 (6 žaidimai)

295.00 330.00 

⤀ Jei Jūsų įmonės šventėje dalyvaus vidutinis skaičius kolegų (20-40 žm.), tai – geriausias pasirinkimas bus šis lauko žaidimų komplektas TOP 2.
⤀ Rinkinyje 6 azartiški, loginiai, aktyvūs ir stilingi lauko žaidimai, kurie nuo kėdžių pakels net ir pradžioje nenusiteikusius žaisti dalyvius!

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimų komplektas įmonės šventei TOP 2 – bus puikus pasirinkimas, jei artėja Jūsų įmonės gimtadienis. O galbūt planuojate išvyką vasarą gamtoje su savo kolegomis. Azartiškos ir linksmos lauko pramogos, kurios neabejotinai nuo kėdžių pakels visus Jūsų įmonės darbuotojus.
Jaučiame įmonių norą savo šventes švęsti kuo prasmingiau, gražiau, ieškant būdų į veiklas suburti visus iki vieno. Ne visuomet šventę vedantis vedėjas gali vienu metu užimti visus dalyvius. Tad sukurta žaidimų erdvė, su lauko pramogomis – puikus pasirinkimas. Čia kolegos galės susiburti mažesnėmis grupelėmis, pagal savo pomėgius ir artimiau susipažinti bei susibendrauti. Aktyvūs, linksmi ir neįpareigojantys žaidimai įtrauks ir padovanos daug gražių akimirkų kartu.

Žaidimų komplektas įmonės šventei TOP 2. Kokius žaidimus rasite rinkinyje?

Jei Jūsų įmonės šventėje dalyvaus vidutinis skaičius kolegų (20-40 žm.), tai geriausias pasirinkimas bus šis lauko žaidimų komplektas TOP 2, kurį sudaro 6 žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XXL – lengvas ir neįpareigojantis kaladėlių bokšto dėliojimas, bokštui kylant vis aukščiau, sukelia vis daugiau azarto. Kuo bokštas didesnis – tuo daugiau šansų jį nuversti. Įspūdingo dydžio žaidimas, įžiebs adrenalino kibirkštį. Optimalus žaidėjų skaičius – 6-7, bet tiks vienu metu žaisti ir 10 kolegų, tiesiog teks ilgiau palaukti savo eilės.
 • Kukurūzų futbolas / Golfo kopėtėlės – mėgstantiems sportiškus žaidimus. Tai vieni iš mūsų TOP žaidimų, kur žaidžiantieji galės patikrinti savo metimo taiklumą. Taisyklės pridedamos.
 • Žaidimas „Korys“ – stilingai atrodantis žaidimas, patikrins gebėjimą išlaikyti susikaupimą ir koncentraciją. Galėsite puikiai pasivaržyti ir komandomis, pvz skyrius, prieš skyrių / vyrai prieš moteris ir pan.
 • Žaidimas „Žiedynės” – ko gero visiems pažįstamas taiklumo žaidimas, kuris dėl savo nesudėtingų taisyklių įtraukia daug šventės svečių.
 • Žaidimas – galvosūkis „15“  – loginio mąstymo ir strategijos testavimas ir ugdymas. Kad būtų įdomiau, duodamos dvi lentos, tad galėsite surengti varžybas kam sudėti pavyks greičiau.
 • Žaidimas „4 eilėje” – įspūdingas savo dydžiu ir stilingas žaidimas puošiantis Jūsų šventės vietą. Taisyklės itin paprastos, todėl dėl savo paprastumo įtraukia tiek vyrus, tiek moteris.

Žaidimų rinkinio nuomos kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 295 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 330 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas, Korys ir 4 eilėje yra didesnių išmatavimų. Todėl reikės didesnio lengvojo automobilio ir atlenkti galines sėdynes, norint visus žaidimus sutalpinti.

Jei Jūsų kolektyvas didesnis, tuomet rekomenduojame rinktis daugiau žaidimų, tam, kad įsitrauktų visi norintys žaisti. Ir galėtumėte suorganizuoti varžybas ar įkurti neįpareigojančią poilsio zoną šventės vietoje. Didesnį žaidimų komplektą rasite čia: Įmonės šventei TOP 3. Mažesniam skaičiui žmonių galima rinktis šį suformuotą komplektą, kurį sudaro 5 žaidimai: Įmonės šventei TOP 1.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…