Atgal

Lauko žaidimas 4 eilėje

65.00 75.00 

Lauko žaidimas 4 eilėje

65.00 75.00 

⤀ 4 EILĖJE (keturi iš eilės) – ypač įtraukiantis loginis, strateginis švenčių žaidimas.
⤀ Žaidimo tikslas – paeiliui metant medinius diskelius iš viršaus – vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai vienoje linijoje sujungti 4 vienos spalvos diskelius.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimas 4 eilėje – didingas, gražus, todėl neabejojame, kad bus ne tik smagi lauko pramoga, bet kartu ir papuoš Jūsų šventės žaidimų erdvę. Ypač, jei esate pasirinkę juodai raudoną šventės spalvinį toną, nes būtent šių spalvų diskai šiais metais dedami į žaidimo komplektaciją. Garantuojame, jis puikiai įsilies erdvėje ir smagiai užims svečių laiką. Prie jo visada nusidriekia eilė šventės dalyvių ir visai nesvarbu kokio amžiaus jie bebūtų. Šis žaidimas įtraukia tiek vaikus, tiek ir suaugusius. Žaidimo taisyklės lengvai perprantamos, tad patiks net ir mažiesiems. O jei loginis dėliojimas jiems pasirodys per didelis iššūkis – jis puikiai tinka žaisti ir komandomis. Tuomet suaugusieji sugalvos kur dėti diską, o vaikučiai – jį įdės. Bus visi savaip įtraukti, užsiėmę ir laimingi.

Kaip žaidžiamas lauko žaidimas 4 eilėje?

Tai – unikalus vestuvių ar kitos didelės šventės žaidimas, kai reikia kuo įdomiau užimti svečius. Ir pasiūlyti jiems tokią pramogą, kuri paskatintų šiek tiek nurimti ir susikaupti. Tai – ypač aktualu, kai šventėse dalyvauja vaikučiai. Kurie mėgsta išsišėlti ir reikia kažko tokio įdomaus ir įtraukiančio, kas paskatintų šiek tiek aprimti. Šis žaidimas puikiai atliks savo darbą. Bet ne mažiau įdomus bus ir suaugusiems.

Žaidimo taisyklės:
● Galima žaisti 1 prieš 1, arba komanda prieš komandą.
○ Žaidimą sudaro didelis stovas ir 42 diskai, kurių pusė yra raudonos, pusė – juodos spalvos.
● Priešininkai pakaitomis iš viršaus į stovą dėlioja savo spalvos diskus.
○ Komandos ar žaidėjo tikslas – kuo greičiau sudėlioti keturis savo spalvos diskus vienoje eilėje – vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai.
Tai gali pasirodyti sunkiau, negu atrodo, nes bandant sudėlioti savo eilę, reikia pasirūpinti dar ir užkirsti kelią tai padaryti kitam žaidėjui ar komandai.

Techniniai duomenys ir informacija

Žaidimas yra didesnių išmatavimų, tad reikėtų atlenkti galines automobilio sėdynes, norint jį įtalpinti ir nusivežti į šventės vietą.
Žaidžiant lauke, žaidimą būtina dėti ant žolytės. Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldos, krentantys žaidimo diskai gali būti sugadinti.

Pagaminome ir kitą šio žaidimo dizainą, kuris bus puikus pasirinkimas organizuojant vestuvių pramogas – 4 EILĖJE su širdelėmis.

Komplekte raiste: Žaidimo stovą, dėžėje sudėtus dviejų spalvų 42 mėtymo diskelius, transportavimo krepšį.
Žaidimo lentos išmatavimai: 135 cm x 90 cm.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 65 €. Papildoma para darbo dienomis – su 80% nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 75 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…