Atgal

Vakarėlių žaidimas Limbo

45.00 50.00 

Vakarėlių žaidimas Limbo

45.00 50.00 

⤀ Smagiausias vakarėlių žaidimas LIMBO – laimės tas, kuris pralįs pro pagaliuką, esantį žemiausiame lygyje, nepalietęs jo!
⤀ Puikiai tinka suaugusiems ir vaikams.
⤀ Galima žaisti po vieną ar komandomis / poromis. Paprastai Limbo žaidžiamas šventiniam vakarui jau įsisiūbavus ir visai nesvarbu ar pagrindinis jo veiksmas vyksta lauke, ar viduje.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Vakarėlių žaidimas LIMBO garantuotai įkaitins Jūsų vakarėlio atmosferą! Muzika garsėja, kūnai juda šokio ritmu, ir čia priešais šokių aikštelę – stovas su pagaliuku, pro kurį ne taip paprasta pralįsti. Gudresnieji prabėga galvas palenkę į priekį, linksmesnieji – ją atlošia atgal ir šūkteli „Stebėk ir mokykis!” Taip vienas po kito, paeiliui, vakarėlio dalyviai vis išmaniau ir originaliau slenka pro pagaliuką, kol praeina visi ir jis nuleidžiamas žemiau!

Muzika pasidaro dar linksmesnė, šokėjai riečiasi vis labiau, lenkiasi vis žemiau, o aplinkui netyla susižavėjimo šūksniai ir plojimai! Vakarėlis darosi vis linksmesnis ir audringesnis. O šokio žingsniai mainosi ir pinasi su smagiu azartu ir varžybų nuotaika. Vieni krenta, nes kojos nebeatlaiko, kai reikia lįsti po vis labiau žemėjančiu pagaliuku. Kiti gula ant žemės ir nuotaikingai raitosi. Vieną tikrai galime garantuoti, vakarėlis bus super smagus!

Kaip žaidžiamas vakarėlių žaidimas LIMBO?

● Pagrindinis žaidimo atributas – du stovai ir kilnojamas pagaliukas.
○ Muzika – neatsiejama šio žaidimo dalis, tad pasirūpinkite ir ja.
● Stovai pastatomi vienas priešais kitą, o ant jų uždedamas pagaliukas. Pradžioje – ant aukščiausios pakopos.
○ Visi žaidime dalyvaujantys šokėjai turi paeiliui pralįsti pro pagaliuką ir stoti į eilės galą.
● Kai visi žaidėjai praeina, pagaliukas nukeliamas pakopa žemiau.
○ Taip po kiekvienos eilės, pagaliukas keliamas vis žemiau, o žaidėjams pro jį pralįsti darosi vis sunkiau.
● Iš žaidimo iškrenta tas, kurio ėjimo metu pagaliukas nukrenta ar žaidėjas parkrenta, bandydamas pralįsti pro pagaliuką.
○ Žaidimą laimi tas, kuris lieka paskutinis nenukritęs ir nepalietęs pagaliuko kūnu.

Įpratai žaisti pradedama tada, kai vakarėlis jau būna įsisiūbavęs, o jo dalyviai – apsipratę vieni prie kitų. Tuomet siūbuoti po pagaliuku žymiai drąsiau ir smagiau. Jeigu tai – renginys, kuriame dalyviai ne visi pažįstami tarpusavyje ir pradžioje tokį žaidimą gali būti nedrąsu žaisti, kviečiame pasidairyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti kitų žaidimų, kurie tiks pradžioje. Tam, kad visi atsipalaiduotų ir apsiprastų vieni su kitais. Tikrai rasite daugybę variantų. Apžiūrėti galite čia.

Limbo yra žaidimas, apie kurį dar ilgai kalba šventės dalyviai, nes iš savo draugo ar kolegos tokio lankstumo tikrai nesitikėjo!

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte rasite: dvi atramines žaidimo „kojas”, du stovus, kilnojamą pagaliuką.
Žaidimo stovų ilgis – 167 cm, tad įmanoma sutalpinti ir lengvajame automobilyje.

Limbo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…