Atgal

Lauko žaidimų komplektas VESTUVĖMS TOP 3 (6 žaidimai)

335.00 370.00 

Lauko žaidimų komplektas VESTUVĖMS TOP 3 (6 žaidimai)

335.00 370.00 

⤀ Šis žaidimų komplektas skirtas vestuvėms, su didesniu svečių skaičiumi.
⤀ Rinkinį sudaro 6 stilingi bei azartiški lauko žaidimai.
⤀ Nustebinkite savo svečius išskirtinai smagia lauko pramogų erdve.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 3 – labai populiarus pasirinkimas, kai norisi neformalios, stilingos ir įtraukiančios veiklos vestuvių metu. Šios lauko pramogos ne tik džiugins susirinkusius svečius, bet kartu bus ir stilinga vestuvių dekoro detalė. Mums geriausias komplimentas, kuomet grąžindami žaidimus jaunieji sako: „Buvo sunku visus sukviesti prie stalo, nes žaidimai įtraukė ne tik suaugusius ir vaikus, bet ir vyriausius šventės dalyvius“. Mums didžiausias džiaugsmas prisidėti prie Jūsų šventės! Per daugybę metų darbo šioje srityje, tikrai išsiaiškinome kokie žaidimai labiausiai patinka ir įtraukia švenčių dalyvius. Tad kruopščiai atrinkome ir sudėjome į komplektus tam, kad Jums nereiktų vargti renkantis.

Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 3. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Jeigu planuojate didesnį skaičių vestuvių svečių, rekomenduojame rinktis šį vestuvinių žaidimų komplektą ir įkurti didelę bei stilingą lauko pramogų erdvę. Rinkinį sudaro populiariausi TOP 6 lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XXL su užduotimis – smagus ir visuomet žaisti traukiantis, Jenga žaidimo principu dėliojamas kaladėlių bokštas. Žaidimas visada įtraukia būrį vestuvių svečių, vienu metu gali žaisti ir 10 žmonių. Kad įnešti daugiau azarto, ant kaladėlių rasite intriguojančias ir smagias užduotis.
 • Žaidimas „4 eilėje“ / „4 eilėje su širdelėmis“ – lengvas ir neįpareigojantis, tačiau tikrai įtraukiantis, diskų dėliojimo žaidimas. Vestuvių šventei galite rinktis specialų dizainą su širdelėmis.
 • Žaidimas „Korys“ – susikaupimo ir koncentracijos šiam žaidimui tikrai prireiks. Būtent dėl to, pagaus azartas žaisti dar ir dar! Vienu metu galima varžytis vienas prieš vieną arba komandomis estafetės principu.
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole)/ Golfo kopėtėlės – savo azartiškumu tolygūs abu žaidimai. Jie aktyvūs ir smagūs, skirti rankos taiklumui išbandyti. Įprastai, prie jų pirmiausia išsirikiuoja vyrai, tačiau įtraukia visus.
 • Dideli šachmatai – visiems puikiai pažįstamas žaidimas, įspūdingas savo dydžiu, todėl puošiantis vestuvių šventės pramogų erdvę. Garantuojame, kad aplink žaidžiančius susitelks minia stebinčių ir patarinėjančių vestuvių svečių.
 • Medžio ritulys XXL – dar vienas rankos miklumui ir taiklumui patikrinti skirtas žaidimas. Nepaprastai azartiškas, tad neabejojame, kad išbandyti panorės tiek suaugę, tiek šventėje dalyvaujantys vaikai. O gal jaunoji mes iššūkį jaunikiui? Abejingų nepaliks. Galime pridėti stalelį žaidimui pasidėti.

Žaidimų rinkinio nuomos kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 335 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 370 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai yra didelių išmatavimų, žaidimų pervežimui geriausia būtų atvykti su autobusiuku arba dviem lengvaisiais automobiliais.

Organizuojate mažesnę vestuvių šventę ir žaidimų pasirodė per daug? Tuomet siūlome pamažinti komplektaciją ir rinktis šiuos lauko žaidimus: VESTUVĖMS TOP 2 (5 žaidimai) arba VESTUVĖMS TOP 1 (4 žaidimai).

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…