Atgal

Žaidimų komplektas „Girios broliai“ su asistentu

550.00 

Žaidimų komplektas „Girios broliai“ su asistentu

550.00 

Žaidimų komplektas „Girios broliai“ – elegantiškas, prabangus, išskirtinis, pirmasis Lietuvoje.. Daug epitetų galėtume parašyti apie šį žaidimų rinkinį, bet garsiausiai kalba teigiamos klientų patirtys ir vaizdai iš švenčių.

⤀ Komplektą sudaro PENKI žaidimai, jų aprašymą rasite apačioje.
⤀ Atvykstame į Jūsų šventės vietą kartu su asistentu.
⤀ Žaidimai nuomojami 3 valandoms. Laiką galima prasitęsti.

Žaidimų komplektas „Girios broliai” – idealus pasirinkimas vestuvėse, svečiams belaukiant jaunųjų, įmonės šventėje ar produktų pristatymo renginyje, parodoje. Galvojate apie išskirtinį gimtadienį ar Kalėdinį įmonės vakarėlį ir ieškote svečiams pramogų? Šis žaidimų komplektas tikrai padės jį tokiu paversti. Girios broliai – bus puikus pasirinkimas ir, kaip komandos formavimo žaidimai. Būdų, kur juos panaudoti – išties daug!

Rinkinį sudaro 5 elegantiški ir ypač azartiški žaidimai, kurie tarsi broliai, papildo vienas kitą ir petys petin keliauja kartu kurdami išskirtinius prisiminimus bei emocijas. Kartu su žaidimais į Jūsų šventę atvyksta mūsų asistentas, kuris paaiškina taisykles ir kuruoja žaidimą.

Žaidimų komplektas „Girios broliai”. Kokius žaidimus rasite rinkinyje?

Komplektą sudaro penki loginiai, greičio ir reakcijos, pastabumo ir azarto kupini Margas miškas žaidimai. Trumpai papasakosime kaip juos žaisti.

1. PLANETOS

Kosminę energiją spinduliuojantis žaidimas, kurio tikslas – naudojantis magiška kūrėjo lazdele, sudėti visus savo turimus kamuoliukus ant planetų taip, kad jie nenukristų. Pralaimi tas žaidėjas, kurio ėjimo metu nuo planetų nukrenta bent vienas kamuoliukas. Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

2. ŽAIDIMAS „21”

Tai strateginis, intelektualus, loginis žaidimas.  Žaidimas reikalaujantis apgalvoti savo ėjimus į priekį taip, kad traukiant kamuoliukus paskutinysis liktų varžovo rankose. Pralaimi tas žaidėjas, kurio ėjimo metu tenka paimti paskutinį raudoną kamuoliuką iš lentos vidurio. Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

3. MEDŽIO RITULYS

Šis žaidimas savyje turi ne mažiau energijos ir azarto nei tikrasis ledo ritulys. Keturiems iššūkius mėgstantiems žaidėjams atsistojus prie žaidimo lentos, galite tikėtis gladiatoriškos kovos. Žaidimo tikslas: pirmam išmušti visus ritulius iš savo aikštelės pusės į priešininko(-ų) aikštelę. Laimi pirmasis išmušęs visus ritulius iš savo aikštelės pusės. Žaidėjų skaičius: 4 žaidėjai.

4. SVARSTYKLĖS

Tai pusiausvyros, ramybės ir susitelkimo reikalaujantis žaidimas. Žaidėjai, tarsi Šaolino vienuoliai, turi susikaupti ir lengvomis, kaip pūkai rankomis, sudėlioti svarelius ant plokščios žaidimo lentos. Jų tikslas laviruoti taip, kad žemės nepaliestų nei vienas ant lentos padėtas svarelis. Pralaimi tas žaidėjas, kurio ėjimo metu svareliai nusveria žaidimo lentą ir nuo jos nukrenta bent vienas iš jų. Žaidėjų skaičius: 2 – 6 žaidėjai.

5. KORIDORIUS

Tai nuožmus kovos laukas, kurio metu tarp žaidėjų vyksta derybos ir partnerystės, sąjungos ir išdavystės. Nors komunikuoti ir surasti sąjungininkų šio žaidimo metu yra nepaprastai svarbu, tačiau iš kovos lauko išeina tik vienas laimėtojas. Žaidimo tikslas: stumdant savo karžygio figūrą pirmam pereiti į priešingą lentos pusę. Kitų žaidėjų tikslas visomis įmanomomis priemonėmis užkirsti tam kelią. Žaidėjų skaičius: 2 arba 4 žaidėjai.

Žaidimų nuomos rinkinio kaina su asistentu ir pristatymas

Šis žaidimų komplektas nuomojamas 3 valandoms.
Kaina su asistentu: 550 eur/3 val. Papildoma valanda – 100 eur. Kainos nurodytos su PVM.

Žaidimų nuoma tik komplekte, taipogi pristatome į renginio vietą, sustatome, išvežame.  Margas miškas asistentas būna Jūsų šventės metu – paaiškina taisykles, kuruoja žaidimą (tačiau jis nėra šventės vedėjas). Platesnės žaidimų taisyklės pridedamos.

Kauno mieste pristatymas nemokamas,  į kitus miestus vežame už papildomą mokestį. Atvykstame likus 1 val. iki sutarto nuomos laiko. Jei reikalingas ankstesnis atvykimas ir laukimas išstačius žaidimus – laukimo laikas 40 eur/val.

Domina šis žaidimų rinkinys? Parašykite mums ir aptarsime visas detales.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…