Atgal

Lauko žaidimai. Komplektas „POPULIARUSIS III“ (5 žaidimai)

230.00 255.00 

Lauko žaidimai. Komplektas „POPULIARUSIS III“ (5 žaidimai)

230.00 255.00 

⤀ Populiariausias pasirinkimas klientų, kurie ieško įvairesnio užimtumo savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu.
⤀ Rinkinį sudaro 5 populiariausi lauko žaidimai.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimai. Komplektas „Populiarusis III“ – tai didelių, medinių, stilingų ir įspūdingai atrodančių žaidimų rinkinys. Kuris patiks norintiems savo šventės pramogų erdvę padaryti vienu iš įsimintiniausių šventės akcentų. Daug metų dirbdami žaidimų gamybos ir nuomos srityje, pastebėjome, kad žmonės vis dažniau savo šventes nori praturtinti įvairiais užsiėmimais. Tokiais, kuriuos malonu ir įdomu žaisti įvairaus amžiaus svečiams. Kurie sukelia daug gerų emocijų ir nieko nepastato į nepatogią ar nejaukią padėtį. Vien geras laikas, juokas, azartas ir gražūs prisiminimai.
Per tiek metų pagaminome įvairiausių žaidimų, tad kartais žmonėms darosi sudėtinga išsirinkti. Štai kodėl peržvelgėme ankstesnių metų užsakymus ir sukūrėme tris populiariausių žaidimų rinkinius – „Populiarusis I„, „Populiarusis II” ir „Populiarusis III”.

Lauko žaidimai. Komplektas „Populiarusis III“. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Žaidimų komplektą „Populiarusis III“ sudaro penki populiariausi Margas miškas lauko žaidimai nuomai:

 • Kaladėlių bokštas XL / XXL su užduotimis – galite pasirinkti kurį variantą – didesnį ar mažesnį kaladėlių bokštą norite nuomotis. Jeigu žaisite tik suaugę, tai visada rekomenduojame rinktis XXL dydį, nes ir emocijos kur kas didesnės. Kad žaisti būtų linksmiau, ant kaladėlių rasite neįpareigojančias ir intriguojančias užduotis.
 • Korys – vienu metu žaidimą gali žaisti du žmonės ir varžytis tarpusavyje. Arba galite pakviesti daugiau žmonių ir konkuruokite komandomis estafetės principu – kurie pirmi surinksite 500 taškų!
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole) / Golfo kopėtėlės –  abu sportiški, azartiški ir vyrų labai mėgstami žaidimai. Belieka išsirinkti vieną iš jų ir klausytis vyrų padėkų už suorganizuotą super pramogą.
 • Skardinmūšis – rankos miklumui ir akies taiklumui patikrinti skirtas žaidimas, kuris vakarėliui įsibėgėjus tampa dar linksmenis.
 • Laivų mūšis / Žaidimas „15“ – mėgstantiems loginius, susikaupimo ir pamąstymo reikalaujančius žaidimus – galvosūkius.

Šis žaidimų komplektas – populiariausias pasirinkimas klientų, kurie nori įkurti aktyvią ir didelę azartiškų žaidimų erdvę lauke savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu. Žaidimai dideli, stilingi, prabangūs, tad šis žaidimų komplektas ne tik įtrauks Jūsų svečius linksmybėms, bet kartu ir puoš Jūsų šventės erdvę.

Jei vis tik norisi mažiau žaidimų, rekomenduojame peržvelgti mūsų suformuotus komplektus Populiarusis I ir Populiarusis II.

Nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  230 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 255 € Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…