Atgal

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 3 (6 žaidimai)

270.00 300.00 

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 3 (6 žaidimai)

270.00 300.00 

⤀ Organizuojate įmonės šventę gamtoje? Galime drąsiai rekomenduoti labiausiai įtraukiančius žaidimus Jums ir Jūsų kolegoms.
Žaidimų komplektą TOP 3 sudaro 6 azartiški lauko žaidimai.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 3  – atrinkome smagiausius žaidimus didesnės įmonės išvykai ar šventei. Išties didelis skaičius įmonių vasarą organizuoja kolektyvo išvykas gamtoje. Ypač populiaru plaukti baidarėmis, kartu gaminti maistą, groti gitaromis prie laužų. Tokiu būdu stiprinant tarpusavio ryšius tarp kolegų ir vadovybės. Bei motyvuojant savo darbuotojus. Tam, kad tokios išvykos būtų dar smagesnės, rekomenduojame į programą įtraukti ir lauko žaidimus. Galima įrengti smagų žaidimų kampelį poilsio zonoje, kur kiekvienas be įsipareigojimo gali išmėginti savo rankų taiklumą. Ar išbandyti kolektyvinę dvasią, įveikiant rungtis. Taip pat galima suorganizuoti varžybas tarp skirtingų skyrių, įsteigti prizus ir taip įnešti smagaus azarto besivaržant.

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 3. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Turime daugiau nei 6 metų patirtį lauko pramogų organizavime, tad galime drąsiai rekomenduoti labiausiai įtraukiančius žaidimus Jums ir Jūsų kolegoms. Žaidimų komplektą TOP 3 sudaro 6 azartiški lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XXL – daugeliui pažįstamo Jenga žaidimo principu statomas didelis bokštas. Įtraukia ir sudomina tiek žaidžiančius, tiek stebinčius lengvos įtampos perlietą žaidimą. Didžiausias azartas prasideda, kai bokštas išauga virš žaidėjų galvų ir pradeda svyruoti.
 • Kukurūzų futbolas / Golfo kopėtėlės – tiek vienas, tiek kitas žaidimas patinka sportinių žaidimų mėgėjams. Varžymasis ir rankos taiklumas neatsiejama šių abiejų lauko žaidimų dalis.
 • Žaidimas – galvosūkis „15” – loginis daugeliui iš vaikystės pažįstamas žaidimas. Duodame dvi žaidimo lentas, kad vienu metu į dvikovą galėtumėte iškviesti ir savo kolegą.
 • Medžio ritulys XXL – reakcijos ir taiklumo žaidimas, kuris taip įtraukia, kad vis norisi pakartoti. Ypač azartiškas ir smagus švenčių žaidimas.
 • Žaidimas „Korys“ – susikaupimui ir koncentracijai. Varžyboms ir azartui. Trauks vis sugrįžti ir dar kartelį išbandyti savo jėgas. Vienu metu galite varžytis ir komandomis.
 • Labirintas XXL – komandos formavimui ir stiprinimui. Galiausiai – juk įmonės renginiai tam ir skirti, ar ne?

Komplekto nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 270 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 300 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Labirintas XXL, Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, transportavimui reikėtų universalo tipo automobilio ir atlenkti galines sėdynes, kad visus žaidimus sutalpinti.

Jei vis tik žaidimų pasirodė per daug, rekomenduojame rinktis mažesnius žaidimų komplektus suformuotus specialiai įmonių šventėms: Įmonės šventei TOP 1 (4 žaidimai) bei Įmonės šventei TOP 2 (5 žaidimai).

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…