Atgal

Kaladėlių bokšto XL nuoma

45.00 50.00 

Kaladėlių bokšto XL nuoma

45.00 50.00 

⤀ Kaladėlių bokštas yra pasirinkimas Nr. 1 tarp klientų, kurie ieško azartiškų pramogų vestuvėms, gimtadieniui ar įmonės vakarėliui.
⤀ Žaidimas vienu metu apjungti gali net ir 10 žaidėjų, žaidžiant verda aistros ir nenutyla juokas.
⤀ Turime du dydžius XL (vidaus žaidimas) ir XXL (lauko žaidimas).
⤀ XL dydį dažnai renkasi tėvai ieškodami smagių pramogų vaiko gimtadieniui arba suaugę žaidimui vidaus patalpose.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kaladėlių bokšto XL nuoma – ne tik padovanos daug smagių ir gerų emocijų, duos veiklos šventės dalyviams, bet ir taps stilinga dekoracija. Stengiamės, kad mūsų lauko ir vidaus žaidimai būtų ne tik smagūs, bet ir stilingi. Tai ypač aktualu organizuojant vestuves ar krikštynas, kuomet pramogų kampelis tampa neatsiejama dekoro dalimi.
Šeimos šventės jau seniai tapo šiuo tuo daugiau, nei smagiu pasisėdėjimu prie stalo. Net ir organizuojant draugų vakarėlį, kyla klausimas – o ką veiksime, negi tik sėdėsim ir valgysim? Norisi veiklos, norisi žaidimų, skatinančių dar daugiau pašnekesių ir kuriančių gražius prisiminimus. Štai kodėl ėmėme nuomoti švenčių žaidimus – tam poreikį savo šventėse pirmiausia pajutome pačios. Todėl ir mūsų gaminami žaidimai – pirmiausia išbandomi artimųjų tarpe, praeina savotišką kokybės kontrolę. O tik tada pristatome Jums – ramia širdimi, žinodamos, kad žaidimas tikrai pagyvins ir nuspalvins Jūsų šventės ar vakarėlio dieną.

Kaladėlių bokšto XL nuoma. Kaip žaidžiamas šis žaidimas?

○ Pirmiausia visos kaladėlės dedamos ant dėžės į tvarkingą bokštą, dėliojant jas po 3 viena ant kitos – skersai ir išilgai.
● Žaidimo tikslas – rasti kaladėlę, kuri juda ir ją atsargiai ištraukti (galima naudotis tik viena ranka).
○ O tada – ją padėti ant bokšto viršaus.
● Bokštui augant jis pradeda svyruoti, tad tą padaryti tampa vis sunkiau. Tada ir prasideda linksmybės – adrenalinas užvaldo jausmus ir įnirtinga kova tarp žaidėjų tik auga.
○ Pralaimi žaidėjas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta. Tad neretai ėjimai atliekami sulaikius kvėpavimą tikrąją to žodžio prasme. Įtampos ir azarto užtenka ir žaidimą žaidžiantiems ir jį stebintiems.

Nuomos kainos ir komplektacija

Žaidimą sudaro: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija.
Spalviškumas: ruda / pilka / juoda / rausva. Žaidimo spalviškumo rinktis negalima, jis parenkamas automatiškai pagal laisvą asortimentą Jūsų datai.

XL išmatavimai:
– Bokšto aukštis: 55 cm
– Svoris su dėže: 12 kg
– Dėžės išmatavimai: 35 cm x 20 cm x 30 cm

Nuomos kaina XL:
Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €.Kainos nurodytos su PVM.

Kaladėlių bokštas XL ar XXL žaidžiant lauke, turi būti statomas ant žolytės (Kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolytės). Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės žaidimas bus sugadintas nuo smūgio krentant.

Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…