Atgal

Žaidimų komplektas „Pokylio žaidimai”

800.00 1200.00 

Žaidimų komplektas „Pokylio žaidimai”

800.00 1200.00 

Sveiki atvykę į „Pokylio žaidimų“ pasaulį! Su džiaugsmu pristatome Jums elegantiškus, aristokratiškus ir iškilmingus žaidimų komplektus, kurie neabejojame praturtins Jūsų šventę ir taps neatsiejamu svečių užimtumu. Jūsų dėmesiui:

⤀ Pokylio žaidimų rinkinys su 6 žaidimais arba 9 žaidimais, kurių aprašymus rasite apačioje.
⤀ Atvykstame į Jūsų šventės vietą, paruošiame žaidimus ir pagal pageidavimą galime kuriuoti pramogas.
⤀ Žaidimai nuomojami 3 valandoms. Laiką galima prasitęsti.

Išbandykite „Pokylio žaidimus” ir tikime, jog sukursite nepakartojamus prisiminimus savo šventei!

 

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žengdami į pasaulį, kuriame kiekviena akimirka tampa nepakartojama, mes pristatome Jums 2024 m. sezono naujieną – ilgai gamintą ir išpuoselėtą komplektą „Pokylio žaidimai“. Tai įspūdingas ir nepaprastai įtraukiantis bei įdomus žaidimų šventėms rinkinys, kuris suteikia išskirtinę galimybę bendrauti, strateguoti, linksmai leisti laiką ir kartu kurti neužmirštamus prisiminimus.

„Pokylio žaidimai“ kviečia sukurti ypatingas akimirkas kartu su Jūsų artimaisiais, draugais ir kolegomis. Šis žaidimų komplektas sukurs puikią atmosferą bei unikalų svečių užimtumą vestuvėse, įmonių šventėse, krikštynose, komandos formavimo užsiėmimuose, jubiliejuose, produktų pristatymo renginiuose, užsienio svečių priėmimuose ar kitose Jūsų planuojamose šventėse. Esame tikri, kad šie žaidimai ne tik puoš renginio erdvę, bet ir liks neišdildomu prisiminimu visiems dalyviams.

Paruošėme 2 komplektus, kad galėtumėte pasirinkti pagal savo šventės dydį ir pobūdį:

  • 6 Pokylio žaidimai (vienu metu gali žaisti 21 žmogus)
  • 9 Pokylio žaidimai (vienu metu gali žaisti 33 žmonės ir daugiau).

Žaidimų komplektas „6 Pokylio žaidimai”. Kokie žaidimai rinkinyje?

Komplektą sudaro šeši loginiai, azartiški, greičio ir reakcijos bei pastabumo reikalaujantys švenčių žaidimai. Trumpai paaiškinsime, kaip žaisti kiekvieną iš jų.

1. GALVOSŪKIS ŠOKLYS

Šoklys – nenurungiamai vienas įdomiausių galvosūkių ne tik mums, bet ir mūsų klientų tarpe. Tapęs vienu populiariausių iš mūsų parduodamų stalo žaidimų, Šoklys šiame rinkinyje „atgimė” kur kas didesnis ir įspūdingesnis, kaip ir priklauso šiam garbingam galvosūkiui. Tikslas: peršokinėjant per figūrėles, išspręsti galvosūkį taip, kad žaidimo pabaigoje trikampyje liktų tik 1 šoklys. Liko 1 – Jūs genijus; 2 – Jūs pakankamai protingas; 3 – prastokas pasirodymas; 4 ir daugiau – šiandien jums „ne ta diena”. Pažadame, bus smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti žaidimą.
Žaidėjų skaičius: vienas žaidėjas.

2. KUBELIŲ ARKA

Tai nepaprastai smagus, greičio ir reakcijos žaidimas, kur visi žaidžia tuo pačiu metu ir kuo greičiau. Galvoti čia neprireiks, tačiau rankų miklumas bus svarbiausias žaidimo akcentas. Tikslas: naudojantis lazdelėmis atlaisvinti savo aikštelę nuo kubelių, juos per arką perkeliant į priešininko pusę. Nepriekaištingai subalansuotas tarp veiksmo ir reakcijos, šis žaidimas suteikia daug emocijų ir garsaus juoko. Nusimato meistriška kova!
Žaidėjų skaičius: galima žaisti 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2.

3. ŠACHMATAI / ŠAŠKĖS

Apie šiuos du žaidimus turbūt daug pasakoti nereikia, tai amžina klasika. Didžiuojamės pagaminę rankų darbo medinius šachmatus, kurie ne tik įkvėpia strateginei kovai, bet ir puošia šventės aplinką išskirtiniu stiliaus ir elegancijos deriniu. Tuo tarpu šaškės pateikia naujų dizaino sprendimų – naudojant 3D spausdinimą, mes sukūrėme jas iš perdibto plastiko, taip praturtindami savo gamybos metodą. Kviečiame į įkvepiantį intelektinį iššūkį, pasirenkant vieną iš šių žaidimų „Pokylių žaidimai” rinkinyje. Komplekte prie žaidimo stalo – 4 sulankstomos kėdės, kad galėtumėte turėti patariamąjį balsą, šalia savęs pakviesdami ir draugą.
Žaidėjų skaičius: 2 žaidėjai.

4. DISKŲ IŠŠŪKIS

Į „Pokylio žaidimų” gretas stoja dar vienas įspūdingas švenčių žaidimas. Keturiems azartą mėgstantiems žaidėjams atsistojus prie žaidimo lentos, galite tikėtis įtemptos kovos. Tai reakcijos, strategijos ir susitelkimo reikalaujantis žaidimas. Tikslas: pelnyti kuo daugiau taškų, įstumiant savo diskus į lentos viduryje esantį taikinį – kuo diskas arčiau centro, tuo daugiau taškų laimėta. Visas azartas prasideda tuomet, kai priešininkas pradeda taikytis į Jūsų diskus, bandydamas juos pašalinti iš žaidimo. Kad būtų dar daugiau adrenalino, žaiskite keliais etapais – pvz. pirmasis surinkęs 100 taškų laimi žaidimą! 
Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

5. HANOJAUS BOKŠTAI

Tai dar vienas rinkinio galvosūkis, kurį pagaminti įkvėpė mūsų klientų ypač pamėgta mažesnė šio žaidimo versija. Hanojaus bokštas – pasaulyje puikiai žinomas, matematikų sukurtas galvosūkis, kuris garantuoja smagią smegenų treniruotę. Tik šiame stale juos rasite net 2! Pakvieskite į kovą sau lygų varžovą ir nusiteikite įnirtingai kovai. Tikslas: greičiau už priešininką perkelti visas kaladėles nuo pradinės ašies į galutinę, nepažeidžiant šių taisyklių: 1) vienu metu galima kelti tik vieną kaladėlę; 2) negalima uždėti didesnės kaladėlės ant mažesnės. Nusimato įdomus intelektualus mūšis! Prie stalo rasite 4 kėdutes, kad galėtumėte į pagalbą pasikviesti ir draugą!
Žaidėjų skaičius: 1 prieš 1.

6. ŽAIDIMAS 5 SIMBOLIAI

Tai strateginis, intriguojantis, loginis žaidimas. Tai dar vieno populiaraus mūsų stalo žaidimo „5 simboliai” didelė versija. Tikslas: pirmam sudėti horizontalią, vertikalią ar įstrižą savo penkių simbolių X arba O liniją. Iš pažiūros primenantis žinomus žaidimus “Kryžiukai nuliukai” ir “5 eilėje”, šis žaidimas dėl savo dinamiško stalo yra kur kas didesnis iššūkis kiekvienam! Tai žaidimas, kuriame strategija ir taktika susijungia kartu su intriga ir įgūdžiais. Čia įgyvendinamos gudrios taktikos, blokuojami varžovo ėjimai ir sukuriama įtempta strateginė atmosfera. Patiks visiems stalo žaidimų entuziastams!
Žaidėjų skaičius: kiekvienoje stalo zonoje žaidžia po 2 žaidėjus. Prie stalo maksimaliai vienu metu – 8 žaidėjai.

Žaidimų komplektas „9 Pokylio žaidimai”. Kokie žaidimai rinkinyje?

Kad Jūsų šventei suteiktume dar daugiau įvairovės ir vienu metu būtų galima apjungti didesnį skaičių svečių, paruošėme ir didesnį „Pokylio žaidimų” komplektą. Šį rinkinį sudaro net 9 stilingi, aristokratiškai atrodantys, o visų svarbiausia įdomūs žaidimų stalai. Šiame žaidimų komplekte rasite visus 6 aukščiau išvardintus žaidimus ir dar papildomai 3 mūsų intriguojančias naujienas:

OLANDIŠKAS BILIARDAS

Olandiškas biliardas, arba Sjoelen / Sjoelbak, kilęs iš senojo „Shuffleboard” žaidimo, kuriuo mėgo žaisti aristokratai ir anglų buržuazija. Legendos byloja, kad Karalius Henrikas VIII, pralaimėjęs 9 svarus lordui Williamui, uždraudė šį žaidimą! Tačiau XIX a. pabaigoje Olandijoje žmonės „atkūrė” šį žaidimą, kuris šiuo metu yra labai populiarus visame pasaulyje, net turintis organizuotų sporto lygų. Žaidimo tikslas – įstumpti medinius ritulius per stalo paviršių į arkoje skirtingomis taškų vertėmis sužymėtas vietas.  Daugiausiai taškų skiriama už surinktą kombinaciją – visose keturiose zonose po 1 diską. Žaidimo subtilybių yra ir daugiau, taisykles pridedame ir prireikus instruktuojame. Didžiuojamės papildę savo žaidimų asortimentą šiuo išskirtinai smagiu ir azartišku mūsų rankų darbo žaidimu.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.

ŽAIDIMAS „ARISTOKRATĖ”

Tai daugiau kaip šimtmečius žinomas pramoginis žaidimas, ypač populiarus Prancūzijoje ir kai kuriose kitose Europos šalyse. Aristokratiškas ir įdomus, šis medinis žaidimas tapo neatsiejama tradicinių žaidimų dalimi, kuri leidžia puikiai praleisti laiką įvairių švenčių metu. Tiskas: ridenant ritulius į arkas pirmam nugalėti priešininką surinkus 250 taškų. Žaidime – 10 medinių ritulių, kuriuos įridenti turite pastačius juos ant briaunos. Žaidimas turi savo subtilybių ir strategijų,  jį žaisti yra smagu tiek individualiai, tiek komandinėse rungtynėse. Nesudėtingos taisyklės žmones iškart įtraukia, suartina visas kartas ir palieka malonius prisiminimus.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.

JAPONIŠKAS BILIARDAS

Japoniškas biliardas yra įgūdžių žaidimas. Nors pagal pavadinimą skamba japoniškai, žaidimo kilmė yra iš Prancūzijos. Neabejotinai jo paprastumas ir taisyklių aiškumas padarė šį medinį žaidimą neatsiejamu šventėse, pramogų parkuose. Pagrindinis žaidimo tikslas yra surinkti kuo daugiau taškų įridenant medinius kamuoliukus į viršuje esančias duobutes. Žaidžiama su 10 kamuoliukų vienas prieš vieną arba komandomis. Japoniškas biliardas reikalauja tikslumo ir šiek tiek strategijos, įtraukia bet kokio amžiaus šventės dalyvius.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.

Visi „Pokylio žaidimai” komplekto žaidimai yra mediniai, mūsų rankų darbo, pagaminti iš aukščiausios kokybės medienos. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, išpuoselėta, kad būtų malonu žaidžiant liesti ir kartu puoštų Jūsų organizuojamą renginį. Didžiuojamės šiais savo žaidimų stalais ir iš visos širdies tikimės, kad Jūs juos pamilsite taip, kaip pamilome mes.

Žaidimų nuomos rinkinio kainos su pristatymu

Šie žaidimų komplektai nuomojami 3 valandoms.
Kaina 6 žaidimų: 800 eur/3 val.
Kaina 9 žaidimų: 1200 eur/3 val.

Papildoma valanda – 100 eur. Kainos nurodytos su PVM.

Žaidimus pristatome į renginio vietą, sustatome, išvežame. Platesnės žaidimų taisyklės pridedamos.

Kauno mieste pristatymas nemokamas,  į kitus miestus vežame už papildomą mokestį – 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.

Atvykstame likus 1 val. iki sutarto nuomos laiko. Jei reikalingas ankstesnis atvykimas ir laukimas išstačius žaidimus – laukimo laikas 40 eur/val.

Esant poreikiui, šventės vietoje gali būti ir Margas miškas asistentas, kuris paaiškina taisykles, kuruoja žaidimus (tačiau jis nėra šventės vedėjas). Asistento kaina – 120 eur/3 val.

Domina kažkuris iš šių rinkinių? Parašykite mums ir aptarsime visas detales.

Daugiau žaidimų nuotraukų ir papildomos informacijos rasite čia: 9 iškilmingi Pokylio žaidimų stalai – unikalus šventės akcentas.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…