Atgal

Kaladėlių bokštas su užduotimis XXL OŠIA MIŠKAS

45.00 50.00 

Kaladėlių bokštas su užduotimis XXL OŠIA MIŠKAS

45.00 50.00 

⤀ Dideli lauko žaidimai tapo neatsiejamu švenčių atributu Lietuvoje.
⤀ Jie apjungia, pralaužia bendravimo ledus ir tampa įtraukiantis svečių užimtumas vestuvėse, gimtadienio šventėje ar įmonės renginiuose.
⤀ Kaladėlių bokštas – stoja į TOP lauko bei vidaus žaidimų gretas!

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kaladėlių bokštas su užduotimis – dar azartiškesnė kaladėlių bokšto versija. Šis švenčių žaidimas susideda iš 54 medinių kaladėlių, iš kurių 30 vnt. su skirtingomis, intriguojančiomis užduotimis, kaip pvz.: „Kitą kaladėlę turėsi traukti dainuodamas „Ant kalno mūrai“ ar „Vieną ratą turi kalbėti prancūzišku akcentu“ ir kt.
Šis žaidimas garantuoja daug juoko, gerų emocijų ir smagių prisiminimų. Šventės dalyviai dar ilgai kalbės apie užduočių vykdymo nuotykius. O smagiausia – tai puikus būdas paskatinti bendrauti ir susibendrauti svečius, kurie tarpusavyje nepažįstami. Juk šventėse dažnai susirenka draugai, giminės, artimieji, kurie pasimato pirmą kartą, pavyzdžiui, vestuvėse. Po keletos žaidimo partijų, nejaukumo ar svetimumo jausmo tiesiog nebelieka. Juk juokas – visuomet suartina.

Kaip žaidžiamas kaladėlių bokštas su užduotimis?

Žaidimo taisyklės – kaip visiems žinomo žaidimo Jenga – išties paprastos:
○ Pradžioje, sustatomas tvarkingas bokštas iš visų kaladėlių.
● Tuomet turite rasti atsilaisvinusią kaladėlę bokšte ir ją atsargiai ištraukę uždėti ant bokšto viršaus.
○ Ištraukus kaladėlę su užduotimi – reikia ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti.
● Kaladėlę ant bokšto galima užkelti tik tada, kai užduotis įvykdoma. O tada ėjimą perima kitas žaidėjas.
○ Pralaimi tas, kurio ėjimo metu bokštas susvyruoja ir nugriūna.
Pasiruoškite telefonus, nes tikrai norėsis įamžinti bokšto griūtį ir pralaimėtojo emocijas. Daug juoko garantuota!

Gali žaisti mažiausiai 2, o daugiausiai – net 10 asmenų. Tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose. Tačiau jei šventę organizuojate viduje – geriau rinktis mažesnį, XL dydžio bokštą su užduotimis. Jis – toks pats smagus, tik užima mažiau vietos.

Žaidimo užduotys sukurtos suaugusiųjų šventėms. Tačiau užduotys neįpareigojančios, nevulgarios ir linksmos, tad tikrai bus tinkamos ir paaugliams. Jeigu šventės dalyvių tarpe atsiras tokių, kurie nenorės ar nedrįs daryti užduočių – žaidimą puikiai galima žaisti ir jų nevykdant. Svarbiausia – geros emocijos ir jokio diskomforto!

Nuomos kainos ir komplektacija bei priežiūra

Komplekte rasite: 54 medines kaladėles, dėžę, instrukciją. Žaidimo kaladėlių spalvos: ruda / pilka / rausva / juoda.

XXL bokšto išmatavimai:
– Pradinis sustatyto bokšto aukštis: 75 cm
– Svoris su dėže: 22 kg
– Dėžės išmatavimai:  ~ 50 cm x 30 cm x 40 cm

Kaladėlių bokštas XXL žaidžiant lauke, turi būti statomas ant žolytės (kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolytės). Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės žaidimas bus sugadintas nuo smūgio krentant. Žaidžiant namuose, rekomenduojame tą daryti ant kiliminės dangos.

Žaidimo nuomos kaina XXL: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis – su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…