Atgal

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 3 (5 žaidimai)

220.00 245.00 

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 3 (5 žaidimai)

220.00 245.00 

⤀ 5 populiariausi mūsų žaidimai, tinkantys vaikams nuo 4 m. ir vyresniems.
⤀ Smagu bus ir vaikams ir jų tėvams bei seneliams!
⤀ Puikiai tinkantis komplektas, kuomet šventėje planuojate 20 ir daugiau svečių.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 3 – pripildys vaiko šventę juoku ir geriausiomis emocijomis. Ir visai nesvarbu ar vaikui sukanka 4 ar 16 metų, neabejojame, kad bet kokio amžiaus vaikai ras smagias pramogas su lauko žaidimais. Kad būtų lengviau išsirinkti parinkome populiariausius 5 žaidimus vaikų gimtadieniui, krikštynoms ar išvykai su klasės draugais. Su mūsų sukurtu rinkiniu, pažadame, nuobodžiaujančių neliks. O stilingi, iš medžio sukurti žaidimai, dar ir puikiai papuoš šventės vietą ir aplinką.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 3. Kas sudaro rinkinį?

Žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 3 sudaro penki įtraukiantys Margas miškas lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XL / XXL – jo dėliojimui reikės kuo lygesnio paviršiaus, tad nestatykite jo ant šlaito. Jenga žaidimo principu statomas didelis kaladėlių bokštas. Įtrauks mėgstančius azartą ir iš jaudulio virpančias rankas. Mežesniems vaikams rekomenduojame rinktis XL dydį, o nuo 10 m. – XXL.
 • Didieji muilo burbulai – juos labai smagu ir patiems „pūsti” ir skrendančius gaudyti ar tiesiog stebėti burbulų šokį ore. Užburia, nuneša į vaikystę ir papuošia visą aplinka spalvingais burbulais.
 • Korys – varžyboms neabejingiems žaidėjams. Vienu metu gali žaisti ir varžytis du žaidėjai ar net visa komanda. Palaikyti ir stebėti dažniausiai susirenka visa minia. Patikėkite, tiek žaisti, tiek žaidžiančius stebėti – labai įdomu.
 • Medžio ritulys XXL – tam, kad vakarėlis nepraeitų be juoko! Žaidimas į kurį įsitraukia visi – ir mažiausi žaidėjai, ir tėveliai bei seneliai.
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole) – ypač išpopuliarėjęs lauko žaidimas, kuris visuomet tampa kiekvienos šventės TOP žaidimu. Tai taiklumo žaidimas, kurio pagrindinis privalumas – jo universalumas. Žaidimą gali žaisti visi, net jei ir neturite ypatingų sportinių įgūdžių. Tai puikus būdas sujungti vaikus kartu su suaugusius ir skatinti draugišką varžybų dvasią.

Žaidimų komplekto nuomos kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 220 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 245 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimas Korys ir Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų – transportavimui reikėtų atlenkti galines automobilio sėdynes.

Ieškote kitokių žaidimų vaikams? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP2) ir vaikams (TOP1).

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…