Atgal

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 1 (4 žaidimai)

155.00 175.00 

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 1 (4 žaidimai)

155.00 175.00 

⤀ Smagių, azartiškų ir stilingų 4 žaidimų vaikams rinkinys nuomai.
⤀ Pavers nepamirštamai jaukią Jūsų vaiko šventę lauke.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 1 –  šauniai papildys Jūsų vaiko šventę ar tiesiog smagų savaitgalį draugų būryje. Kartais vaikams tikrai pristinga idėjų ką veikti. Ir dažnai ta veikla tampa ekranai. Tačiau šėlti lauke, juk daug smagiau, ar ne? Išrinkome smagius 4 lauko žaidimus, kurie neabejotinai patiks mažiesiems ir jų tėvams. Ne tik džiugins, bet ir skatins bendrauti, išdykauti ir lavinti loginį mąstymą.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 1. Ką rasite rinkinyje?

Žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 1 sudaro 4 smagūs Margas miškas lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XL / XXL – pagal būsimų žaidėjų amžių, pasirinkite ir kaladėlių dydį. Jei žais mažesni vaikučiai, geriau rinkitės XL dydžio kaladėles. O jeigu žais ir paaugliai – puikiai tiks įspūdingo dydžio XXL bokštas. Kadangi jo statymui tikrai prireiks ūgio. Ar net kėdės, ant kurios būtų galima pasilipti. Jenga žaidimo principu dėliojamas kaladėlių bokštas.
 • Milžiniški muilo burbulai – džiugins nuo visiškai mažuliukų, iki brandžių suaugusiųjų. Nes burbulai – grąžina į vaikystę iš bet kokio amžiaus. Ypač, jei tie burbulai – milžiniški kaip debesys. Ir dar vienas šios lauko pramogos privalumas – užfiksuosite įspūdingo grožio fotografijų!
 • Kryžiukai – nuliukai (lapiukai – šuniukai) / Kryžiukai – nuliukai (boružėlės – varliukai)nemirštanti klasika, dar gražesniu pavidalu. Sudomina, įtraukia ir leidžia žaisti be galo, be krašto ilgai. Vis iš naujo ir iš naujo. Pasirinkite figūrėles pagal šventės stilistiką.
 • Domino XL / XXL – suaugusiems puikiai pažįstamas žaidimas, o ar teko jį žaisti kartu su vaikais? Išmokykite šio žaidimo subtilybių savo vaikus, pasitelkdami įspūdingo dydžio medines kaladėles. Mažesniems vaikams rekomenduojame rinktis XL dydį, o paaugliams labiau patiks Domino gyvatėlę gaminti su XXL dydžio kaladėlėmis.
 • https://www.traditionrolex.com/21

Šie lauko žaidimai tiks vaikams nuo 3 m. ir neabejotinai patiks paaugliams. Supažindinkite savo vaikus su visame pasaulyje populiariais žaidimais. Įtraukite juos į smagią veiklą ir papuoškite šventę stilingomis lauko pramogomis. Mažiesiems švenčių dalyviams nebūtina visada žaisti pagal taisykles, jų vaizduotė kaladėlių bokštus paverčia pilimis ar pasakų tiltais. Nustebsite, kokie kūrybingi gali būti vaikai, rankose turintys tinkamus įrankius!

Žaidimų rinkinio nuomos kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 155 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 175 €. Kainos nurodytos su PVM.

Žaidimai kompaktiški, tilps į lengvojo automobilio bagažinę, tad galima planuoti išvyką ir už savo miesto ribų.

Ieškote didesnio žaidimų komplekto? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP2) ir vaikams (TOP3).

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…