Atgal

Vestuvių žaidimas 4 eilėje su širdelėmis

65.00 75.00 

Vestuvių žaidimas 4 eilėje su širdelėmis

65.00 75.00 

⤀ Šį lauko žaidimą pagaminome būtent vestuvių šventei.
⤀ Siekiame, kad jis būtų ne tik smagi pramoga, bet ir stilinga vestuvių detalė.
⤀ Sujunkite keturias širdeles horizontaliai, vertikaliai ar įstrižai ir laimėkite šį intriguojantį žaidimą!

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Vestuvių žaidimas 4 eilėje su širdelėmis – pagamintas specialiai vestuvėms. Šventei, kurioje meilė tvyro ore. Kurioje visa diena yra apie du žmones, nusprendusius tapti šeima. Tad ir žaidimas papuoštas meilę geriausiai atspindinčiu simboliu – širdelėmis.  Tai – pasaulyje populiaraus stalo žaidimo Keturi eilėje (Four in a row) atitikmuo. Tad jeigu teko kada žaisti šį stalo žaidimą, tikrai žinote, kaip greitai jis sugeba įtraukti. Ypač azartiškus ir mėgstančius varžytis žmones. Tik šis – pagamintas iš medžio ir įspūdingas savo dydžiu, todėl priskiriamas prie didelių lauko žaidimų kategorijos. Gamindamos žaidimus, visuomet stengiamės juos padaryti tokius, kad būtų ne tik smagi pramoga šventės dalyviams, bet ir graži puošmena šventės vietai. Tad neabejojame, kad šis švenčių žaidimas papuoš Jūsų šventę ir jos nuotraukas.

Ar vestuvių žaidimas 4 eilėje patiks Jūsų šventės dalyviams ir kaip jį žaisti?

Žaidimo taisyklės labai paprastos – kažkiek primena klasikinio stalo žaidimo Kryžiukai nuliukai taisykles.
♡ Žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas, arba žaidžia 1 prieš 1.
♥ Kiekviena komanda ar žaidėjas – jeigu žaidžiama individualiai – gauna juodos arba raudonos spalvos diskus.
♡ Juos iš eilės meta į stovą, stengdamiesi kuo greičiau nutupdyti keturias vienos spalvos širdeles šalia viena kitos. Ar tiksliau – surinkti 4 vienos spalvos širdeles eilėje. Vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai.
♥ Laimi asmuo ar komanda tą atlikę pirmieji.
♡ Žinoma, dedant savo spalvos diskelį, reikia stengtis ne tik kuo greičiau surinkti savo eilę, bet ir užkirsti kelią tai padaryti priešininkams.
Šventės dalyvius greitai pagauna azartas, nes prireikia pasitelkti loginį mąstymą, kaip tai padaryti kuo gudriau. Žaidimas garantuoja daug smagių emocijų ir lengvo azarto prieskonį.

Žaidimo nuomos kainos ir sąlygos

Nors ir gaminome jį galvodamos apie vestuvių šventę, tačiau 4 eilėje su širdelėmis, neretai tampa mūsų klientų pasirinkimu organizuojant krikštynas ar kitą asmeninę šventę. Dėl to mes džiaugiamės tik dar labiau! Žaidimą turime ir kito dizaino, užsukite apžiūrėti – su apvaliais diskeliais.

Komplekte: žaidimo stovas, dviejų spalvų (raudona, juoda) 42 mėtymo diskeliai sudėti Margas miškas dėžėje, transportavimo krepšys.
Žaidimo lentos išmatavimai: 135 cm x 90 cm. Žaidimas yra didesnių išmatavimų, tad reikėtų atlenkti galines automobilio sėdynes, norint jį įtalpinti ir nusivežti į šventės vietą. Žaidžiant lauke, žaidimą būtina dėti ant žolytės. Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldos, krentantys žaidimo diskai gali būti sugadinti.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 65 €. Papildoma para darbo dienomis – su 80% nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 75 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…