Atgal

Žaidimo Kryžiukai nuliukai nuoma (širdelės-kryžiukai)

40.00 45.00 

Žaidimo Kryžiukai nuliukai nuoma (širdelės-kryžiukai)

40.00 45.00 

⤀ Žaidimą Kryžiukai nuliukai ko gero žino kiekvienas.
⤀ Nusprendėme pagaminti didesnę, medinę šio žaidimo versiją, kuri džiugintų mūsų klientus vestuvių, gimtadienio ar kitose šventėse.
⤀ Tik čia nuliukus keičia širdelės.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimo kryžiukai nuliukai nuoma aktualiausia tiems, kurie organizuoja šventę, susijusią su meile. Galbūt tai – naujos šeimos susikūrimas – vestuvių šventė. O gal – minima graži vestuvių sukaktis – švenčiamos vestuvių metinės. O gal tai – apie meilę mažyliui. Dar tik gimsiančiam – organizuojama Babyshower šventė. O gal – jau gimusiam – krikštynų ar pirmojo gimtadienio minėjimas. Visais atvejais šis žaidimas puikiai tiks. Kai ore sklando meilė, žaidimo figūrėlės širdelės  – bus tiek puiki dekoracija, tiek puikus užsiėmimas svečiams.
Suorganizuoti gražią šventę šeimai – nemenkas iššūkis. Reikia apsirūpinti daugybe dalykų – šventės vieta, maistu ir gėrimais. Svečių pakvietimais, dekoracijomis, pramogomis. Kartais tiesiog pristinga idėjų kokios gi veiklos pasiūlyti dideliam būriui įvairaus amžiaus šventės dalyvių. Tokiais atvejais į pagalbą visuomet skubame mes – Margas miškas. Mūsų asortimente tikrai rasite daugybę lauko ir vidaus žaidimų. Neabejojame, tikrai rasite kas patiks Jums ir Jūsų svečiams. „Kryžiukai nuliukai” – vienas iš tų žaidimų, kurio taisykles žino visi. Jį žaisti lengva, neįpareigoja, tačiau sukuria daug gerų emocijų.

Žaidimo kryžiukai nuliukai nuoma. Kokios žaidimo taisyklės?

Šie didieji mūsų rankų darbo KRYŽIUKAI NULIUKAI sukurti suaugusiems, bet, žinoma, tinkami ir vaikams.
● Žaidžiama dviese ir paeiliui.
○ Patogioje vietoje padedama medinė žaidimo lenta.
● Vienas žaidėjas lentos langelius žymi širdelėmis, tuo tarpu kitas – kryžiukais.
○ Žaidimą laimi pirmasis surinkęs tris savo figūras įstrižai, vertikaliai ar horizontaliai žaidimo lentos.
● Tiesa, dėliojant savo figūrėles ir besistengiant kuo greičiau sudėlioti liniją, reikia nepamiršti tuo pačiu stengtis užkirsti kelią tai padaryti žaidimo varžovui.

Šis švenčių žaidimas tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir vidaus patalpose. Jis ne tik įtraukia, bet kartu tampa ir stilinga puošmena vestuvių, gimtadienių ar kitose šventėse.

Galimi ir vaikiški šio žaidimo dizainai, kuriuos sukūrėme vaikų gimtadieniams ir kitoms mažylių šventėms: lapiukai – šuniukai / boružėlės – varliukai. Taip pat galite įsigyti ir mažesnę šio žaidimo versiją, kurią rasite čia.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte rasite: žaidimo lentą, 5 kryžiuko formos figūrėles, 5 širdelės formos figūrėles, transportavimo krepšį.
Žaidimo lentos išmatavimai: 50 cm x 50 cm.


Nuomos kaina
: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…