Atgal

Spalvingas langas – piešimas ant stiklo

60.00 65.00 

Spalvingas langas – piešimas ant stiklo

60.00 65.00 

⤀ Šis „Margas miškas” darbas „Spalvingas langas“ (piešimas ant stiklo) – surinkinėja ne saulės spindulius, o spalvingus teptukų potėpius.
⤀ Piešdamas vaikas lavina savo kūrybiškumą, pažinimo įgūdžius, vaizdinį bei loginį mąstymą, kas turi itin didelę įtaką vaiko vystymuisi ir psichologijai.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Spalvingas langas – tai ne šiaip sau piešimo perkėlimas nuo lapo ant stiklo. Tai – fantazijos išlaisvinimas, spalvų tyrinėjimas ir atradimas. Ir net būdas pažvelgti į pasaulį pro spalvingą langą. Tėvams taip norisi, kad vaikas kuo mažiau laiko praleistų prie technologijų bei ekranų ir žaistų lauke. Tačiau kartais tiesiog pristinga fantazijos, kuo gi vaiką sudominti, ką įdomaus jam pasiūlyti nuveikti. Spalvingas langas – tai būdas vaikui išlaisvinti savo kūrybą, lavinti ranką, pažinti spalvas.

Vaikams piešimas – viena įdomiausių veiklų. Jiems įdomu kaip teptuko potėpis nudažo paviršių, kaip spalvos, mainydamosi tarpusavyje, sukuria naujas. Kaip šlapi dažai tepa, o išdžiuvę – tampa nepajudinami. Kaip įmanoma teptuko pagalba perteikti savo mintis, jausmus ir išgyvenimus. Tačiau kartais vaikams vien popieriaus lapo neužtenka, jame piešti pasidaro nuobodu. Ir potėpiai persikelia ant namų sienų ir baldų. Tad mes Jums turime išeitį – „langą”, ant kurio vaikams bus labai smagu piešti. Jį galėsite išnešti į lauką, ir nesukti galvos dėl to, kur nuvarvės dažai. O vaikams bus smagi pramoga ir veiklų paįvairinimas.

Kaip naudojamas Spalvingas langas?

Mes pagaminome patogų stovą su langu, ant kurio labai smagu ir patogu tapyti dažais. Dažai nuo stiklo lengvai nusiplauna ir galima piešti iš naujo. Prie stovo pritvirtintos patogios lentynos, ant kurių vaikai susideda visas piešimo priemones jiems optimaliame aukštyje. Mes pasirūpiname dažais ir teptukais. Tad Jums belieka parinkti vietą stovui ir leisti vaikų fantazijai pasireikšti!

Tai – labai smagi pramoga vaikų gimtadieniams ar krikštynoms. Tačiau tėvai dažnai išnuomoja šį stovą net ir savaitgaliui. Jį pastato savo namų kieme ir leidžia lietis vaikų kūrybai. Vienu metu ant lango gali piešti net keletas vaikų. O piešiant kartu gimsta smagiausi ir įspūdingiausi meno kūriniai.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplekte: piešimo stendas, 4 indeliai (2 vnt teptukams, 2 vnt vandeniui), 6 spalvų dažai su indeliais po 100 ml (geltona, raudona, mėlyna, žalia, balta, juoda), 6 teptukai. Labai prašome po panaudojimo stiklą nuvalyti švelnia šluoste ir teptukus, indukus išplauti.
Stendo išmatavimai: 90 cm x 110 cm x 15 cm. Transportavimui reikėtų atlenkti lengvojo automobilio galines sėdynes.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 60 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 65 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…