Atgal

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 2 (5 žaidimai)

205.00 230.00 

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 2 (5 žaidimai)

205.00 230.00 

⤀ 5 žaidimų rinkinys, smagiausiai vaikų šventei.
⤀ Labiausiai tinka vyresniems, t.y nuo 6 m. amžiaus vaikams ir paaugliams.
⤀ Visuomet į žaismingas veiklas įtraukia ir tėvus bei senelius.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 2 – „gelbėjimosi ratas” tėveliams, kurie organizuoja vaiko gimtadienį vasarą lauke. Ir ieško smagių bei azartiškų lauko pramogų. Sukurkite savo vaiko šventės proga, išskirtinę žaidimų erdvę, kurią puoš smagūs ir stilingi lauko žaidimai. Jie ne tik džiugins šventės dalyvius, bet ir papuoš šventės erdvę. Bei stilingai atrodys akimirkas įamžinusiose nuotraukose. Jų gabenimui neprireiks specialaus transporto. Užteks lengvojo automobilio bagažinės. Todėl galėsite nusigabenti į šventę užmiestyje, sodyboje ar netgi miške. Ten, kur įprastai veiklų gali ir pritrūkti.

Lauko žaidimų komplektas VAIKAMS TOP 2. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Lauko žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 2 sudaro 5 azartiški Margas miškas žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XL / XXLneabejotinai įtrauks žaisti ne tik vaikus, bet ir tėvus. Jenga principu dėliojamas kaladėlių bokštas, kurio įspūdingas dydis patrauks ir nemažą žiūrovų skaičių. Mažesniems vaikams rekomenduojame rinktis XL dydį, o paaugliams ir suaugusiems daugiau emocijų sukels XXL dydžio žaidimas.
 • Skardinmūšis – vėlgi, sužavės ne tik vaikus. Vaikams patiks garantuotai. Juk taip smagu savo rankos taiklumą išmėginti, bandant numušti kuo daugiau skardinių. Tikrai savo jėgas išbandys ir vaikystę prisiminti suskubs ir tėčiai. O gal net ir mamos.
 • Laivų mūšis / Žaidimas „15“ – patiks mėgstantiems žaidimus, reikalaujančius susikaupimo ir loginio mąstymo. Ramesnių žaidimų ir galvosūkių mėgėjams. Arba tiems momentams, kai visi per daug išsišėlsta ir reikia būdo šiek tiek nusiraminti.
 • Medžio ritulys XXL – ypač tiek vaikus, tiek suaugusius įtraukiantis žaidimas, kuris suteikia geriausias emocijas. Žaidimo tikslas pirmam atlaisvinti savo žaidimo aikštelę ir išstumti ritulius į priešininko pusę.
 • Kryžiukai – nuliukai (lapiukai – šuniukai) / Kryžiukai – nuliukai (boružėlės – varliukai) – klasika, sužavėsianti bet kokio amžiaus šventės dalyvius. Patiems mažiausiems patiks spalvingos figūrėlės. Didesniems – proga išbandyti savo logines jėgas ir pamokyti žaidimo subtilybių savo mažuosius.

Šie lauko žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, bei, neabejotinai, įtrauks ir vyresnius šventės dalyvius. Supažindinkite savo vaikus su visame pasaulyje populiariais žaidimais. Įtraukite juos į smagią veiklą ir papuoškite šventę stilingomis lauko pramogomis. Žaidimai ne tik įtraukia ir suburia, bet kartu ir lavina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, loginį mąstymą.

Rinkinio nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 205 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 230 €. Kainos nurodytos su PVM.

Žaidimai kompaktiški, tilps į lengvojo automobilio bagažinę, tad galima planuoti išvyką ir už savo miesto ribų. Neužims daug vietos ir šventės erdvėje, tačiau suteiks begalybę džiaugsmo.

Ieškote kitokio žaidimų komplekto? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP1) ir vaikams (TOP3).

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…