Atgal

Lauko žaidimai VESTUVĖMS. Komplektas TOP 1 (4 žaidimai)

195.00 220.00 

Lauko žaidimai VESTUVĖMS. Komplektas TOP 1 (4 žaidimai)

195.00 220.00 

⤀ Nedidelėms jaukioms vestuvėms lauke – vestuvinių žaidimų komplektas „TOP 1“, kurį sudaro 4 azartiški ir stilingi lauko žaidimai.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimai vestuvėms  pasidaro aktualūs tuomet, kai didžioji dalis vestuvių planavimo darbų jau būna atlikta. Štai tada būsimiems jaunavedžiams ir iškyla klausimas – o kuo gi užimsime vestuvių svečius? Čia į pagalbą ateiname mes – siūlydami populiariausių vestuvinių žaidimų komplektus.
Daugeliui yra seniai pabodę seni vestuvių užstalės žaidimai. Net ir smagiausi vedėjai svečius užima kurį laiką. Tačiau kartais juk norisi tiesiog ramiai besišnekučiuojant, sužaisti smagų žaidimą, nereikalaujantį didelio įsitraukimo. Arba – audringai pasivaržyti ir gardžiai pasijuokti. „Margas miškas” lauko žaidimai – stilingi, puošiantys šventės erdvę ir visų svarbiausia – įtraukiantys, suburiantys ir suteikiantys geriausias emocijas. O juk sėkmingai šventei – būtent to ir reikia.

Lauko žaidimai VESTUVĖMS. Komplektas TOP 1. Ką rasite rinkinyje?

Jei planuojate nedideles, jaukias vestuves lauke, Jums labiausiai tiks šis vestuvinių žaidimų komplektas „TOP 1“, kurį sudaro 4 smagūs ir stilingi lauko žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XXL – bus puiki vieta jaukiems pokalbiams ir šiek tiek susikaupimo reikalaujančiam bokšto statymui. Tiesa, kuo bokštas aukštesnis ir rizika jį nuversti didesnė, tuo kalbų mažėja ir azartas didėja. Vienu metu gali žaisti iki 10 žmonių.
 • Kukurūzų futbolas / Golfo kopėtėlės – kai norisi išsijudinti ir smagiai pasivaržyti. Rankos miklumas, akių taiklumas ir varžybų dvasia. Gera nuotaika ir daug juoko.
 • Žiedynės – dar vienas smagus varžymosi žaidimas, kuris įtrauks ir vyrus ir moteris. Puikus būdas išsiaiškinti kieno ranka taiklesnė – stipriosios, ar dailiosios lyties.
 • 4 eilėje / 4 eilėje su širdelėmis – vienas įspūdingesnių Margas miškas žaidimų. Žaidimas ne tik stilingas ir gražus, tačiau ir labai įtraukiantis. Visuomet šventės metu suburia tiek suaugusius, tiek ir vaikus. Vestuvių šventei galite rinktis dekorą su širdelėmis.

Rinkinio nuomos kaina ir rekomendacijos tranportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 195 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 220 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai 4 eilėje ir Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

Ieškote didesnio vestuvių žaidimų komplekto? Tuomet rekomenduojame rinktis: VESTUVĖMS TOP 2 arba VESTUVĖMS TOP 3.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…