Atgal

Kryžiukai nuliukai vaikams (boružėlės-varliukai)

40.00 45.00 

Kryžiukai nuliukai vaikams (boružėlės-varliukai)

40.00 45.00 

⤀ Šis rankų darbo medinis žaidimas KRYŽIUKAI NULIUKAI sukurtas specialiai vaikams ir jų šventėms.
⤀ Kad žaidimas įtrauktų dar labiau – pagaminome vaikiškas figūrėles, kur kryžiukus keičia boružėlės, o nuliukus varlytės.
⤀ Figūrėlės medinės, pieštos mūsų rankomis.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kryžiukai nuliukai vaikams (boružėlės varliukai) – ryškus ir spalvingas, kaip pati vaikystė. Sultingi arbūzai, prisirpusios braškės, vynuogių kekės ir šis žaidimas. Viskas, ko reikia smagiai, vaikiškai šventei lauke. Džiugina vaikučius, lavina jų protus, sukuria veiklos ir priverčia mąstyti. O jeigu šventė bus įamžinama fotografo – sukuriamos dar ir nuostabiai gražios, spalvingos ir nuotaikingos nuotraukos. Kurios tampa puikiausiais prisiminimais. Apie patį nerūpestingiausią laiką gyvenime.

Dalis mūsų klientų mėgsta, kai šventės metu vyrauja pastelinės, ramios spalvos, net ir vaikų šventėse. O kita dalis – mėgsta, kai šventės būna ryškios, linksmos ir spalvingos. Ir vieniems, ir kitiems savo klientams tikrai turime ką pasiūlyti. Mūsų asortimente gausu įvairių žaidimų. Kiekvienam pagal pomėgius ir šventės tematiką. Net ir šio – kryžiukai nuliukai – žaidimo galime pasiūlyti net kelias versijas. Galimi ir kiti šio žaidimo dizainai: lapiukai – šuniukai / kryžiukai – širdelės.
Ir nors jį puikiausiai galima žaisti ir patalpoje, visgi pastebime, kad dažniausiai jis pasirenkamas smagioms šventėms lauke. Žalios varlytės ir ryškiai raudonos boružėlės ypatingai gražiai atrodo ir dera, kai žaidžiama tiesiog ant žolės.

Kaip žaidžiamas žaidimas Kryžiukai nuliukai vaikams (boružėlės varliukai)?

Žaidimo taisyklės – kaip ir įprasto kryžiukų – nuliukų žaidimo, žaidžiamo popieriuje. Tik čia reikia naudotis lenta ir ryškiaspalvėmis figūrėlėmis.

Žaidimas žaidžiamas dviese.
● Medinė žaidimo lenta padedama patogioje vietoje ir pasiskirstoma kuris žaidėjas kuriomis figūrėlėmis žais – varliukais ar boružėlėmis.
○ Paeiliui, vienas po kito žaidėjai dėlioja į langelius savo figūrėles.
● Žaidimo tikslas pirmam surinkti tris savo figūras vienoje eilėje – vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai.
○ Laimi tas, kuriam pirmam pavyksta tai padaryti.
Tiesa, besistengiant sudėlioti savo figūrėles, reikia skubėti sutrukdyti tai padaryti varžovui.

Žaidimas tinkamas žaisti lauke ir viduje. Šis žaidimas ne tik įtraukia mažuosius žaidėjus, bet kartu tampa ir stilinga puošmena vaikučių krikštynų, gimtadienių ar darželių / mokyklų šventėse.

Galima įsigyti mažesnę žaidimo versiją – Stalo žaidimas vaikams „Boružėlės – varliukai“.

Žaidimo komplektacija ir nuomos kainos

Komplektą sudaro: žaidimo lenta, 5 varliukų figurėlės, 5 boružėlių figurėlės, transportavimo krepšys.
Žaidimo lentos išmatavimai: 50 cm x 50 cm.

Žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…