Atgal

Lauko žaidimų komplektas VESTUVĖMS TOP 2 (5 žaidimai)

250.00 280.00 

Lauko žaidimų komplektas VESTUVĖMS TOP 2 (5 žaidimai)

250.00 280.00 

⤀ Atrinkome populiariausius ir vestuvėms labiausiai tinkančius žaidimus.
⤀ Pramogos, skirtos lauko erdvei.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 2 – apjungia svečius, pralaužia ledus, palengvina bendravimą ir, galiausiai, sukelia daug juoko ir teigiamų emocijų! Esame labai laimingos, kad nuo „Margas miškas” įkūrimo pradžios, mūsų lauko žaidimai apkeliavo tikrai labai didelį skaičių vestuvių Lietuvoje. Ir net už Lietuvos ribų. Lauko žaidimai vestuvėse ypač išpopuliarėjo. Jaunavedžiai dažniausiai renkasi lauko žaidimus, kaip originalų svečių užimtumą. Tam laikotarpiui, kai patys išvyksta fotografuotis. Ar kaip pramogas vakaro metu lauke bei antrai vestuvių dienai.

Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 2. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Turėdamos jau daugiau nei 6 metų patirtį, parinkome pačius populiariausius vestuvių žaidimus, kurie neabejojame, kad patiks Jums ir Jūsų svečiams. Top 5 vestuvių žaidimai lauke:

 • Kaladėlių bokštas XXL su užduotimis – įspūdingo dydžio Jenga žaidimo principu dėliojamas kaladėlių bokštas. Puikiai puošia pramogų erdvę ir labai įtraukia svečius. Kuo bokštas pakyla didesnis, tuo įdomiau stebėti žaidimą. Tad smagu būna ne tik žaidžiantiems, bet ir žaidimą stebintiems. Kad įnešti dar daugiau intrigos, ant kaladėlių rasite linksmas užduotis, kurias reikės įgyvendinti.
 • Kukurūzų futbolas / Golfo kopėtėlės – pasirinkite vieną iš šių dviejų, azartiškų ir varžymosi dvasią užkuriančių žaidimų. Žaidimas, tradiciškai, tampa mėgstamiausiu vyriškosios pusės svečių žaidimu. Nors tikrai įsitraukia ir moterys bei vaikai.
 • Žaidimas „Korys“ – paskatins šiek tiek susikaupti ir išbandyti savo kantrybę. Jos tikrai prireiks, norint žaidimą laimėti. Smagu tai, kad Korį galima žaisti ir komandomis. Padarykite varžybas – jaunosios ar jaunikio šeima pirmoji įveiks kliūtis ir surinks 500 taškų.
 • 4 eilėje / 4 eilėje su širdelėmis – jaunavedžių ypač pamėgtas žaidimas. Dėl savo dydžio ir stiliaus puošiantis vestuvių šventę ir visada pritraukiantis ne tik žaidžiančius, bet ir stebinčius žaidimą. Tikslas pirmam sudėti 4 apskritimus vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Galite rinktis žaidimo dizainą su širdelėmis, kurį gaminome būtent vestuvių šventei.
 • Skardinmūšis – smagus žaidimas, įtraukiantis visus. Kas daugiau skardinių numuš? Tai žaidimas, nukeliantis į vaikystę, kai skardinių mušinėjimas buvo dažno iš mūsų kiemo pramoga. Tik šį kartą – ši pramoga žymiai stilingesnė ir dar smagesnė!

Žaidimų nuomos rinkinio kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 250 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 280 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas, Korys ir 4 eilėje yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

Ieškote didesnio vestuvių žaidimų komplekto? Tuomet rekomenduojame rinktis šį: VESTUVĖMS TOP 3. Jeigu planuojate organizuoti mažas vestuves, turime ir mažesnį žaidimų komplektą VESTUVĖMS TOP 1.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…