Atgal

Komandos formavimo žaidimų turnyras

190.00 210.00 

Komandos formavimo žaidimų turnyras

190.00 210.00 

⤀ Vienas iš būdų turėti tvirtą ir darnią komandą – komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai.
⤀ Itin smagus komandos formavimo žaidimas – Kaladėlių bokštų XXL TURNYRAS.
⤀ Per žaismingą ir azartišką prizmę, padės sustiprinti komandos bendradarbiavimą tarpusavyje.
⤀ Galite rinktis iš 2 Kaladėlių bokšto tipų:

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Šis komandos formavimo žaidimų turnyras – puikus būdas suburti įmonės darbuotojus, įtraukti juos į netradicinę veiklą ir išsiaiškinti užslėptus gebėjimus. Žaidžiant komandinius žaidimus – įgyvendinami smulkūs, tačiau aiškūs užsibrėžti tikslai. To pasekoje stiprinamas ryšys tarp kolegų. Komandiniai žaidimai suteikia galimybę konstruktyviai diskutuoti su kolegomis ieškant geriausio sprendimo. Vienas iš būdų turėti tvirtą ir darnią komandą – komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai.

Šis kaladėlių bokštų turnyras neabejojame tiks, jei planuojate komandos formavimo užsiėmimus, įmonės gimtadienį, išvyką ar tiesiog jaukų vakarą su kolegomis.

Ką duodame mes: 4 vnt XXL kaladėlių bokštus su dėžėmis, turnyrinę lentą, lapelius žymėtis komandoms.

Ko reikia iš Jūsų: 8 komandų po 2 – 4 žaidėjus (viso 16-32 žaidėjai) ir geros azartiškos nuotaikos.

Komandos formavimo žaidimų turnyras. Kokios turnyro taisyklės?

⤀ Žaidimas vyksta atkrintamojo turnyro principu.
⤀ Žaidžiama 3 kartus ir visi dalyviai žaidžia vienu metu.
⤀ Dalyviai pasiskirsto į 8 komandas, sugalvoja pavadinimus ir pritvirtina lapelius su pavadinimais ant turnyrinės lentos.
⤀ Idealiausia, kad komandas sudarytų vienodas žaidėjų skaičius (2-3-4-5 žaidėjai).
⤀ Prie vieno kaladėlių bokšto žaidimo stoja po 2 komandas.
⤀ Pradedamos paeiliui traukti kaladėlės, kurios dedamos ant bokšto viršaus.
⤀ Komanda, kurios metu bokštas nuvirsta pralaimi atkrintamąjį etapą ir keliauja varžytis dėl 5-8 vietos.
⤀ Laimėjusios komandos toliau tęsia kovą dėl 1-4 vietos.
⤀ Kad būtų dar azartiškiau – siūlome pasiskirti prizus 1-8 vietų laimėtojams.

Turnyro trukmė: 2-3 val. Jei laikas ribotas, reikia iškart sutarti, jog kaladėlės traukimas turi būti greitas, nes neretai būna, kad žaidėjai mėgsta galvoti, analizuoti ir taip laikas išsitempia.

Galima komplektuoti XXL bokštus su užduotimis. Žaidimo tikslas tas pats – pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir traukiant kaladėlę jo nenuversti, tačiau žaidžiant su užduotimis šis žaidimas kelia dar didesnes emocijas. Pagrindinis žaidimo variklis – linksmos ir kūrybingos užduotys. Užduočių įvairovė priverčia komandos žaidėjus išeiti iš komforto zonos ir parodyti kitą savo asmenybės pusę. Tikriausiai niekas nesate matęs pardavimų vadovo šokančio lambados ritmu ar generalinio direktoriaus kalbančio Šekspyro eilėmis, o šitas žaidimas juos privers tai padaryti.

Šis žaidimų turnyras gali būti puiki pramoga ne tik komandos formavimo metu, bet ir organizuojant pramogas įmonės gimtadieniui, Kalėdiniam vakarėliui ar kitam renginiui.

Žaidimų turnyro komplektacija, nuomos kaina ir rekomendacijos transportavimui

XXL bokšto išmatavimai:
– Bokšto aukštis: 75 cm.
– Svoris su dėže: 22 kg

Komplekte: 4 XXL dydžio kaladėlių bokštai, kurie statomi ant dėžių, turnyrinė lenta su lapeliais. Prie turnyro pridedame laminuotą instrukciją, kurioje taip pat paaiškintos pagrindinės taisyklės: jog žaidimas vyksta tik viena ranka, du viršutiniai aukštai yra neliečiami ir pan.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 190 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 210 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Transportuojant reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint viską sutalpinti. 

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…