Atgal

Kaladėlių bokštas su užduotimis XL OŠIA MIŠKAS

45.00 50.00 

Kaladėlių bokštas su užduotimis XL OŠIA MIŠKAS

45.00 50.00 

⤀ Lauko ir vidaus žaidimai tapo neatsiejamu švenčių atributu Lietuvoje.
⤀ Jie padeda susipažinti, susibendrauti ir įtraukia svečius vestuvėse, gimtadienio šventėje ar įmonės renginyje.
⤀ Kaladėlių bokštas XL su užduotimis labiau tinkamas šventėms patalpoje, o jei žaisite lauke, rekomenduojame XXL dydį.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kaladėlių bokštas su užduotimis – dar azartiškesnis įprasto kaladėlių žaidimo modelis. Šis švenčių žaidimas susideda iš 54 medinių kaladėlių, iš kurių 30 vnt. su skirtingomis, intriguojančiomis užduotimis, kaip pvz.: „Kitą kaladėlę turėsi traukti dainuodamas „Ant kalno mūrai“ ar „Vieną ratą turi kalbėti prancūzišku akcentu“ ir kt. Pats kaladėlių bokšto žaidimas savaime yra labai smagus, įtraukiantis ir azartiškas. Tačiau papildžius jį smagiomis užduotimis, jis „pakyla” į dar aukštesnį smagumo lygį. Kiek juoko ir linksmų akimirkų garantuoja kiekvienam šventės dalyviui – tiek tam, kuris žaidžia, tiek tam, kuris žaidimą tik stebi.
Šventinių žaidimų nuoma pastaruoju metu tapo itin populiari dėl labai paprastos priežasties – žmonėms tiesiog pasidarė nebeįdomios šventės, kuriose visas laikas praleidžiamas tik užstalėje ar šokių salėje. Smagūs žaidimai padeda visiems lengviau susipažinti, susibendrauti, išsijudinti. O svarbiausia – garantuoja daug džiugių emocijų ir gražių prisiminimų. Nes po šventės, garantuojame, dar ilgai prisiminsite ir kalbėsite apie tai, kaip smagu buvo žaisti ir kiek juoko padovanojo užduočių vykdymas.

Kaip žaidžiamas kaladėlių bokštas su užduotimis?

Žaidimo taisyklės išties paprastos.
○ Žaidimo pradžioje, sustatomas tvarkingas kaladėlių bokštas, kaladėles viena ant kitos dėliojant principu po 3 skersai ir išilgai.
● Žaidėjai pakaitomis bando rasti atsilaisvinusią kaladėlę bokšte ir ją atsargiai ištraukę uždėti ant bokšto viršaus.
○ Ištraukus kaladėlę su užduotimi – reikia ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti, tik tada kaladėlė uždedama ir ėjimą perima kitas žaidėjas.
● Pralaimi tas, kurio ėjimo metu bokštas susvyruoja ir nugriūna.
Pasiruoškite telefonus, nes tikrai norėsis įamžinti bokšto griūtį ir pralaimėtojo emocijas. Daug juoko garantuota!

Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose (XL dydžio bokštą užsakovai dažniau renkasi vidaus patalpoms). O jei planuojatę šventę lauke, rekomenduojame XXL dydį su užduotimis.

Žaidimo užduotys sukurtos suaugusiųjų šventėms, tačiau užduotys neįpareigojančios ir linksmos, tad tikrai bus tinkamos ir paaugliams. Vaikams rekomenduotume rinktis kaladėlių bokštą be užduočių.

Žaidimo nuomos kaina ir komplektacija bei priežiūra

Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: ruda / pilka / rausva / juoda.

XL išmatavimai:
– Pradinis sustatyto bokšto aukštis: 55 cm.
– Svoris su dėže: 12 kg
– Dėžės išmatavimai: 35 cm x 20 cm x 30 cm

Kaladėlių bokštas XL ar XXL žaidžiant lauke, turi būti statomas ant žolytės (Kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolytės). Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės žaidimas bus sugadintas nuo smūgio krentant.

Žaidimo nuomos kaina XXL: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…