Atgal

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 1 (5 žaidimai)

230.00 255.00 

Lauko žaidimų komplektas ĮMONĖS ŠVENTEI TOP 1 (5 žaidimai)

230.00 255.00 

⤀ Planuojate savo įmonės vasaros išvyką ar gimtadienį gamtoje?
⤀ Kviečiame įmonės šventę paįvairinti ir papuošti azartiškais lauko žaidimais.
⤀ 5 labiausiai įtraukiančios lauko pramogos įmonės kolektyvui iki 20 žmonių.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas įmonės šventei pasirūpins, kad kiekvienas šventėje dalyvaujantis darbuotojas turėtų smagų užsiėmimą. Galbūt planuojate varžybas tarp įmonės skyrių ar padalinių? O gal tiesiog norite smagios erdvės, kurioje šventės dalyviai galėtų susiburti, susibendrauti ir geriau vienas kitą pažinti? Pramogų srityje dirbame daugiau nei 7 metus, todėl galime drąsiai rekomenduoti, patarti ir parinkit geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius žaidimus. Net neabejojame, kad žaisdami sužinosite daug naujų bei intriguojančių dalykų apie savo kolegas ar vadovus, tad daug juoko ir geras laikas bus garantuotas! O žaidimai, net stebint iš šono, atrodo tokie įdomūs, kad skatinti ir raginti įsitraukti – neprireiks. Neabejotinai čia pat pavyks pagauti daug linksmų akimirkų ir padaryti daugybę smagių nuotraukų įmonės metų albumui.

Lauko žaidimų komplektas įmonės šventei TOP 1. Kokius žaidimus rasite?

Jei Jūsų įmonės šventėje dalyvaus nedidelis skaičius kolegų (iki 20 žm.), tai geriausias pasirinkimas bus šis lauko žaidimų komplektas TOP 1, kurį sudaro 5 žaidimai:

 • Kaladėlių bokštas XXL Jenga žaidimo principu žaidžiamas, didelis medinis kaladėlių žaidimas. Tikrai smagu tiek žaisti, tiek ir stebėti iš susikaupimo drebančias kolegų rankas. Optimalus žaidėjų skaičius 6-7 asm., bet gali žaisti ir daugiau.
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole) / Golfo kopėtėlės – abu sportiški, azartiški ir labai linksmi žaidimai. Įprastai labai įtraukiantys vyrus, bet ne mažiau sužavintys ir moteris. Jeigu turite pakankamai vietos automobilyje rinkitės Kukurūzų futbolą, o jei su vieta sudėtingiau, tai kopėtėlės – labai kompaktiškas žaidimas.
 • Žiedynės – leis išbandyti rankų ir akių taiklumą. Kuo didesnis atstumas, tuo didesnis azartas!
 • Žaidimas „Korys“ – daugiausiai susikaupimo iš visų šių žaidimų reikalaujantis. Tačiau tuo pačiu ir labai įtraukiantis. Kas kartą, stebint kitą žaidžiantį, norisi imti ir išbandyti pačiam. Galėsite varžytis ir komandomis – skyrius prieš skyrių / vyrai prieš moteris ir panašiai.
 • Žaidimas „Medžio ritulys” – greičio ir reakcijos žaidimas, kuris įtraukia betarpiškai visus! Tikrai daug juoko ir gerų emocijų dovanosianti pramoga.

Nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Žaidimų komplekto nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 230 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 255 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

Jei Jūsų kolektyvas didesnis, tuomet rekomenduojame rinktis daugiau žaidimų, tam, kad įsitrauktų visi norintys. Bei galėtumėte susiorganizuoti varžybas ar įkurti neįpareigojančią „chill“ zoną šventės vietoje. Didesnius žaidimų komplektus rasite čia: Įmonės šventei TOP 2 bei Įmonės šventei TOP 3.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…