Atgal

Lauko žaidimų komplektas „POPULIARUSIS I“ (4 žaidimai)

170.00 190.00 

Lauko žaidimų komplektas „POPULIARUSIS I“ (4 žaidimai)

170.00 190.00 

⤀ Atrinkome populiariausius ir daugiausia dėmesio susilaukiančius žaidimus.
⤀ Rinkinys, kurio žaidimai sukurs šventės nuotaiką ir smagius prisiminimus.
⤀ 4 mūsų klientų populiariausi lauko žaidimai nuomai.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Lauko žaidimų komplektas „Populiarusis I“ – puikus pasirinkimas šventėms, kurias organizuojate lauke. Vestuvės, jubiliejus, krikštynos ar įmonės šventė – vasarą progų ir priežasčių švęsti – daugybė. Tačiau organizuojant šventę, nemažu galvos skausmu tampa ne tik jos vietos, vaišių ar gėrimų parinkimas. Tačiau ir veiklos šventės metu. Juk seniai pasidarė nebeįdomu tiesiog sėdėti prie stalo ir kimšti pilvus. Norisi smagių veiklų, norisi judesio, norisi gerai praleisti laiką. Štai kodėl žaidimų nuoma tapo tokia populiaria paslauga šventėms.

Lauko žaidimų komplektas „Populiarusis I“ – atrinkome žaidimus, garantuosiančius smagiausią šventę

Džiaugiamės, kad tiek daug žmonių nori išbandyti mūsų lauko žaidimus, o išbandę – sugrįžta ir nuomojasi kitoms šventėms. Žinome kas patinka mūsų klientams, tad galime drąsiai rekomenduoti. Taip pat žinome, kaip kartais sunku apsispręsti ir išsirinkti iš visos žaidimų gausos. Todėl sudėliojome žaidimus į rinkinius, kad Jums tektų kuo mažiau rūpintis ir sukti galvą. Tiesiog išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų rinkinių, o mes garantuojame, kad jų pagalba, šventės dalyviai turės tikrai smagių akimirkų ir užsiėmimų.

Žaidimų komplektą „Populiarusis I“ sudaro keturi azartiški „Margas miškas” lauko žaidimai nuomai:

Kaladėlių bokštas XL arba XXL – didelis ir smagus žaidimas, savo principu primenantis populiarųjį Jenga žaidimą. Kartu su draugais statykite kuo aukštesnį bokštą ir bandykite jo nenuversti traukdami kaladėles. Iš pažiūros atrodo nesudėtingas žaidimas, tačiau pats įdomumas ir intriga prasideda kai bokštas išauga virš žaidėjų galvų ir pradeda svyruoti. Daug juoko garantuota.
Kukurūzų futbolas (Cornhole) arba Golfo kopėtėlės  – abu sportiški ir azartiški žaidimai. Abu mūsų asortimente vieni mėgiamiausių. Dažniausiai prie jų pirmiausia rikiuojasi vyriškoji šventės dalis. Tačiau moterims šie žaidimai patinka ne mažiau.
Žiedynės – žaidimas, įtraukiantis taiklumo žaidimus mėgstančius šventės svečius. Žaidimas ne tik azartiškas, bet ir stilingas, tad tikime, kad papuoš Jūsų šventės pramogų erdvę.
Domino XL arba XXL patinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai įprastojo Domino žaidimo didelės versijos. Vaikams paprastai rekomenduojame rinktis XL dydį, tuo tarpu suaugusiems – XXL.

Šis žaidimų komplektas – populiariausias pasirinkimas klientų, kuriems reikalinga nedidelė, bet jauki ir azartiška žaidimų erdvė lauke gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu.

Domina kitokie lauko žaidimai? Peržiūrėkite kitus mūsų paruoštus populiariausius rinkinius: Populiarusis II ir Populiarusis III.

Nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina:

Darbo dienai (I-IV) parai – 170 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 190 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimas Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps į automobilio bagažinę.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…