Atgal

Krikštynų žaidimai. Komplekto nuoma

205.00 230.00 

Krikštynų žaidimai. Komplekto nuoma

205.00 230.00 

⤀ Svarstote kuo užimsite krikštynų svečius?
⤀ Atrinkome 5 smagiausius lauko žaidimus būtent krikštynų šventei.
⤀ Neabejojame, kad veiklos ras ir mažieji, ir jų tėveliai.

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Krikštynų žaidimai – tai kruopščiai atrinktų žaidimų rinkinys, kuris bus puikus pasirinkimas Jūsų vaikučio krikštynų šventei. Žinome, kiek daug vargo ir laiko kainuoja tokios svarbios šventės organizavimas. Šventės vieta, vaišės, apranga. Fotografas ir svečių kvietimai. Gali ir galva susisukti. O suorganizavus šventę, topteli mintis – o kuo reikės užimti svečius, kai po vaišių visi pakils nuo stalų ir ims žvalgytis veiklos? Čia į pagalbą skubame mes su savo žaidimų nuoma. Mūsų išties platus asortimentas padės užimti Jūsų šventės dalyvius. O tam, kad nereiktų vargti sprendžiant kuriuos žaidimus pasirinkti, tuo pasirūpinome mes. Per daugybę metų darbo praktikos, pastebėjome, kurie žaidimai labiausiai tinka tokio pobūdžio šventei ir sudėjome juos į rinkinį.

Krikštynų žaidimai. Kokius žaidimus rasite rinkinyje?

TOP 5 populiariausi krikštynų žaidimai nuomai:

 • Kaladėlių bokštas XL ar XXL – patiks ir tėvams ir vyresniems vaikams. Smagus kaladėlių dėliojimas, Jenga žaidimo principu. Jei galvojate, kad žais tik vaikučiai, rinkitės XL dydį, jei kartu jungsis ir suaugę šventės dalyviai – rekomenduojame XXL.
 • Skardinmūšis – išbandyti rankos taiklumą patiks tiek vyrams, tiek moterims ir neabejotinai vaikams.
 • Kukurūzų futbolas (Cornhole) – vienas mėgstamiausių vyrų žaidimų. Vyriškoji Jūsų šventės dalyvių pusė bus Jums tikrai dėkinga už suorganizuotą tokią pramogą.
 • Milžiniški muilo burbulai – džiugins vaikus nuo pačio mažiausio iki pačio didžiausio. O nuotraukos burbulų apsuptyje gausis magiškai gražios.
 • Kryžiukai – nuliukai. Pasirinkite žaidimo dizainą: Lapiukai – šuniukai / Boružėlės – varliukai / Širdelės – kryžiukai. Šis žaidimas labiausiai džiugins mažuosius šventės dalyvius.

Kaip matote – čia rasite žaidimus, kurie sukurs veiklos visiems. Nuo mažiausio šventės dalyvio, iki pačio didžiausio. Smagios akimirkos ilgai išliks prisiminimuose. Kaip ir visa šventė, kurioje mažasis gaus krikštą. Juk tai – tokia svarbi diena visos šeimos gyvenime.

Komplekto nuomos kainos ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina su pritaikyta komplekto nuolaida:
Darbo dienai (I-IV) parai –  205 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 230 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimas Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps į automobilio bagažinę.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…