Atgal

Žaidimo Domino XL nuoma

40.00 45.00 

Žaidimo Domino XL nuoma

40.00 45.00 

Dar viena švenčių pramoga – rankų darbo lauko ir vidaus medinio žaidimo DOMINO XL nuoma! Žaidimo tikslas (kaip ir tradiciniame stalo žaidime) – sudėlioti Domino kaladėlių grandinę. Kaladėlės turi liestis vienodu taškų skaičių turinčiomis pusėmis.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimo domino nuoma – labiausiai džiugina tuos, kurie organizuoja šventę, kurioje dalyvauja tiek suaugusieji, tiek vaikai. Natūralu, kad svarstant kur daryti šventę, kuo pavaišinti, kuo atgaivinti, iškyla klausimas ir ką pasiūlyti veikti? Net jei šventėje bus vedėjas, vienodai sudominti ir vaikus, ir jų tėvus dažniausiai ypač sudėtinga. Todėl papildomos veiklos – žaidimai – visuomet puiki išeitis. Smagiausia, kad tas pats žaidimas vienodai gali sudominti ir įtraukti ir suaugusius, ir mažuosius šventės dalyvius. Domino – daugeliui pažįstamas žaidimas. Kurio taisykles lengvai perpranta ir vaikai.
Žaidimus nuomai turime dviejų dydžių! DOMINO XL kaladėlės gerokai didesnės už tradicinio stalo žaidimo Domino versiją, labiausiai mėgstamos mažųjų švenčių dalyvių. Tuo tarpu Domino XXL – dar didesnis žaidimas, žavingas savo dydžiu, tinka žaisti lauke ir vidaus patalpose. Žaidžiant neabejotinai sugrįšite į vaikystę.

Žaidimo domino nuoma – kaip ir kur jį žaisti?

Šį žaidimą galite patogiai žaisti tiek lauke, tiek viduje. Jam nereikia jokių ypatingų sąlygų. Svarbu tik turėti pakankamai erdvės, kur galėtumėt dėlioti figūrėles ir vingiuoti domino gyvatėlę.
Žaidimo taisyklės labai paprastos:
● Dalyvių skaičius – mažiausiai 2 žmonės.
○ Žaidimo kaladėlės pradžioje užverčiamos ir kiekvienas žaidėjas gauna po 7.
● Pirmasis žaidėjas deda pasirinktą kaladėlę pasirinktoje žaidimo erdvėje.
○ Kiti žaidėjai iš eilės šalia deda savo kaladėles. Svarbu, kad dedamos kaladėlės vienos iš sienelių akių skaičius sutaptų su prieš tai padėtos.
● Yra ne vienas žaidimo taisyklių variantas, kai žaidžiama tik su gautomis kaladėlėmis, ar imamos papildomai iš užverstų, jei žaidėjas pas save neturi reikiamos kaladėlės.
○ Laimi tas, kuris pirmas sudeda visas savo turimas kaladėles.

Nuomos kainos ir komplektacija

Domino nuomos komplekte rasite: 28 kaladėles, transportavimo krepšį.
Kaladėlės išmatavimai – 18 x 8 cm.
Domino XL  krepšio išmatavimai: 20 cm x 40 cm x 15 cm.

Domino XL turime keletą variantų. Jums parenkame tokį, koks tuo metu yra laisvas:

  • Natūralios medžio spalvos su vienspalviais taškeliais.
  • Dažyto medžio su spalvotais taškeliais.

Nuomos kaina XL:

Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…