Atgal

Kryžiukai nuliukai vaikams (lapiukai-šuniukai)

40.00 45.00 

Kryžiukai nuliukai vaikams (lapiukai-šuniukai)

40.00 45.00 

Kryžiukai nuliukai – vienas populiariausių švenčių žaidimų vaikų tarpe.
⤀ Šį rankų darbo žaidimą pagaminome specialiai vaikams.
⤀ Kiekviena medinė figūrėlė išpiešta mūsų rankomis. Siekiame, kad žaidimas būtų ir smagi pramoga, ir stilinga vaiko gimtadienio detalė.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kryžiukai nuliukai vaikams – smagi atrakcija ir šventės dekoracija tuo pačiu metu. Jei organizuojate vaikų šventę lauke, gamtoje, ar savo namų kieme, tikriausiai sukate galvą, kuo gi reikės užimti mažuosius šventės dalyvius. Jei šventę darote puošnią, ją dekoruojate, tikriausiai norite ir visą aplinką išlaikyti puošnią ir spalviškai harmoningą. Tad plastmasiniai, margi, įprasti vaikų žaislai, gali sujaukti Jūsų kuriamą idilę. O ir žaislų iš namų į lauką, gal visai nesinori nešti. Būtent todėl mes sukūrėme žaidimus, kuriuos galite išsinuomoti, nesukdami galvos, ar vėliau turėsite kur juos laikyti. Tuo pačiu – stilingai papuošti šventės aplinką. Pagal savo šventės tematiką ir spalvinę gamą, galite pasirinkti ir kitus žaidimo „Kryžiukai nuliukai” modelius nuomai: boružėlės – varliukai / kryžiukai – širdelės.
Žaidimo lenta ir figūrėlės – mediniai, rankų darbo, kruopščiai kurti ir nudažyti. Tad tikrai taps žavingu Jūsų šventės akcentu. Ypač, jei organizuojama šventė – miško tematika. Ši tema išties populiari, kadangi vaikučiai žavisi ir mėgsta gyvūnėlius. O gamta – patraukli tiek tėvams, tiek mažiesiems. Taigi, toks žaidimas puikiai įsilies ir papildys šventę.

Kaip žaidžiami „Kryžiukai nuliukai” vaikams?

Tėveliai neabejotinai pamena šio žaidimo taisykles, tad galės drąsiai prisijungti ir pamokyti šio žaidimo savo mažuosius. Tačiau visai gali būti, kad žaidimas „kryžiukai nuliukai” jau ir jų seniai išbandytas popieriuje. Tad taisyklių mokytis nereiks. Ir braižyti nieko nereikės, tereiks smagiai dėlioti spalvingas figūrėles. Spalvingi, rankų darbo žvėrių veideliai – patogu mažoms rankutėms, taip ir traukia akį imti ir pažaisti.

Žaidimo taisyklės:
● Žaidimas skirtas dviems žaidėjams, o taisyklės – išties paprastos.
○ Pasirinktoje vietoje padedama medinė žaidimo lenta.
● Vienas vaikas lentos langelius žymi lapiukais, antrasis žaidėjas – usūriniais šuniukais.
○ Žaidėjai deda savo figūras paeiliui.
● Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.
○ Skelbiamos lygiosios, kai nesujungiama linija ir užpildomi visi 9 langeliai.
● Žaidimas tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose.

Galima įsigyti mažesnę šio medinio žaidimo Kryžiukai nuliukai versiją – Stalo žaidimas vaikams „Lapiukai-šuniukai“.

Nuomos kainos ir komplektacija

Komplektacijoje rasite: žaidimo lentą, 5 formeles lapiukus, 5 formeles usūrinius šuniukus, transportavimo krepšį.
Žaidimo lentos išmatavimai: 50 cm x 50 cm.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…