Atgal

Kaladėlių bokštas XL LŪPYTĖS mergvakariams

45.00 50.00 

Kaladėlių bokštas XL LŪPYTĖS mergvakariams

45.00 50.00 

⤀ Kaladėlių bokšas LŪPYTĖS – išskirtinai smagus ir linksmas mergvakario žaidimas!
⤀ Žaidimas sukurtas specialiai mergvakariams ir pašėlusių merginų vakarams.
⤀ Paremtas principu TIESA – DRĄSA (N-18).

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Kaladėlių bokštas mergvakariams – skirtas išskirtinai TIK moterims ir merginoms! Kai į vakarėlį susirenka vien dailiosios lyties atstovės, pikantiškas ir kupinas kvatojimo vakaras – garantuotas. Ypač, jei jame dalyvauja ir šis kaladėlių bokštas. Smagios užduotėlės privers paatvirauti ir vakarėlio atmosfera bus išties audringa. Tad jei organizuojate mergvakarį ar šiaip, mergaitišką vakarą atsipalaidavimui – šis žaidimas tiks tobulai! Sužinosite viena apie kitą išties daug subtilybių, tad nusiteikite – reikės paatvirauti!
Tikrai žinome, kad neretai, organizuojant mergvakario šventę, į ją kviečiamos ir giminaitės, ir draugės, ir vyro draugų antrosios pusės. Tad sugalvoti visoms tinkančių ir patinkančių veiklų, kartais būna keblu. Štai čia į pagalbą ir atskuba kaladėlių bokštas, kuris padės visoms išsidrąsinti, garantuos daug juoko. Ir svarbiausia – merginos tikrai artimai susipažins. O jau tuomet vestuvių šventėje, bus tikrai drąsiau. Ir galės viena kitai suokalbiškai mirktelėti akį, prisiminusios jaunosios paskutinį mergautinį vakarėlį ir visas ten atskleistas paslaptis.

Kaip žaidžiamas Kaladėlių bokštas mergvakariams?

Žaidimo principas – toks pats kaip ir visų kitų, mūsų kaladėlių bokštų. Skirtumas tik tas, kad ant šio žaidimo kaladėlių yra surašyti pikantiški klausimai ir užduotys. Šis žaidimas paremtas TIESA – DRĄSA žaidimo principu (N-18), kurį sudaro 54 graviruotos kaladėlės su intriguojančiomis užduotimis bei klausimais, kaip pvz.: „Pabaik sakinį „Vyrui negaliu atsispirti, kai jis …“” / “Ką esi padariusi kartu su vaikinu, ko nenorėtum niekada pakartoti?“ / “Jei dabar nukeliautum į paauglystę ir galėtum sau duoti tik vieną patarimą, koks jis būtų?“ ir kt.

Kaladėlių bokštus LŪPYTĖS mergvakariams turime dviejų dydžių – XL ir XXL. XL sustatyto bokšto pradinis aukštis 55 cm., šį dydį dažniau merginos renkasi kuomet organizuoja mergvakarį vidaus patalpose arba jei tenka žaidimą panešti toliau. Žaidimas kompaktiškas ir nesunkus.

Jei iškyla klausimas kurį dydį pasirinkti, mes visada atsakome: XXL visuomet įspūdingiau ir azartiškiau, neretai žaidėjams prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Didžiausias azartas prasideda, kai bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos nesuvaldomos ir daug juoko garantuota.

Nuomos kainos ir komplektacija

XL išmatavimai:
– Bokšto aukštis: 55 cm
– Svoris su dėže: 12 kg
– Dėžės išmatavimai: 35 cm x 20 cm x 30 cm.

Nuomos kaina XL: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…