Atgal

Žaidimai kolektyvui. Žaidimų rinkinys vidaus patalpoms TOP 3

245.00 270.00 

Žaidimai kolektyvui. Žaidimų rinkinys vidaus patalpoms TOP 3

245.00 270.00 

⤀ Puikus pasirinkimas įmonėms, planuojančioms savo gimtadienio šventę ar Kalėdinį vakarėlį!
⤀ TOP 5 populiariausi „Margas miškas” žaidimai, kurie apjungia, įtraukia, intriguoja ir sukelia tikrai daug juoko!

Žaidimai kolektyvui. Žaidimų rinkinį vidaus patalpoms TOP 3 sudaro penki intriguojantys Margas miškas žaidimai:

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Žaidimai kolektyvui. Žaidimų rinkinys TOP 3 – puikus pasirinkimas organizuojant įmonės Kalėdinį vakarėlį ar kitą šventę su kolegomis šaltuoju metų laiku. Artėjant gražiausioms metų šventėms už įmonės renginius atsakingas personalas pradeda ieškoti veiklos idėjų Kalėdinio vakarėlio metu. Nesinori tik sėdėti prie stalo, norisi kolegas išjudinti, apjungti ir įnešti smagaus šurmulio. Ką siūlome mes – azartiškų, loginių, reakcijos žaidimų rinkinį vidaus patalpoms, kurie neabejojame taps Jūsų šventės akcentu ir pokalbiai tęsis dar ilgai jam pasibaigus. Neabejojame, kad Jūsų kolegos atsiskleis, pastebėsite daug nematytų būdo savybių. Bus smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti kaip sekasi rungtyse vieno skyriaus kolegoms nurungti kitus ar kaip vadovas į dvikovą iškvies kolegą iš apskaitos ar kito skyriaus. Rinkinyje rasite ir komandinių žaidimų, kurie parodys kaip Jums sekasi įveikti sunkesnes užduotis komunikuojant ir padedant vieni kitiems.

Žaidimai kolektyvui apjungia skirtingas vidaus pramogas. Kokius žaidimus rasite rinkinyje vidaus patalpoms TOP 3?

Šis žaidimų rinkinys kolektyvui sudarytas iš penkių azartiškų Margas miškas vidaus žaidimų nuomai:

 • Kaladėlių bokštas XL ar XXL su užduotimis – šis žaidimas turbūt daugeliui pažįstamas, kaip Jenga, tik klausimas ar išbandyta didesnė žaidimo versija? Žaisti su didelėmis kaladėlėmis ne tik smagu, bet ir itin intriguoja. Bokštas žaidžiant „auga”, kartais prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Visi tik ir laukia to momento kam nepasiseks ir traukiant ar dedant kaladėlę bokštas grius. Emocijos nesuvaldomos, juokas lydės ne tik žaidžiančius, bet ir stebinčius žaidimą. Jei svarstote kokį dydį pasirinkti, visada atsakome, kad XXL bokštas suteikia daugiau azarto.  Kad žaidimas turėtų dar didesnio šarmo, ant kaladėlių rasite užduotis, kurias turėsite įgyvendinti.
 • Korys – vienas mėgiamiausių mūsų žaidimų, kuris puikiai tinkamas žaisti ne tik lauke, bet ir vidaus patalpose. Pasiskirstykite komandomis ir žaiskite estafetės principu. Vienas įmonės skyrius prieš kitą ar vyrai prieš moteris ir panašiai. Taip žaisti dar įdomiau nei po vieną. Žaidimo tikslas – pirmiems surinkti 500 taškų. Virvelių pagalba kelkite kamuoliuką į lentos viršų ir jam iškritus skaičiuokite taškus. Iš pažiūros atrodo nesudėtinga, bet reikia pabandyti, kad suprasti šio žaidimo subtilybes. Ypač daug jaudulio ir azarto, kai reikia skubėti ir bandyti aplenkti priešininką.
 • Žiedynės – šį žaidimą šventėse mėgsta visi. Jis nesudėtingas, daug galvoti nereikia, tačiau paprasta tikrai nėra. Žaidimo tikslas savo ėjimo metu pataikyti kuo daugiau žiedų ant dėžėje sustatytų butelių. Taškų sistemą interpretuoja patys žaidėjai, pavyzdžiui galite skaičiuoti pagal butelių spalvas. Taisyklės paprastos, tačiau pataikyti sugeba toli gražu ne kiekvienas. Tereikia „tik” turėti taiklias rankas.
 • Labirintas XXL – top kolektyvo žaidimas, ypač mėgstamas mūsų verslo klientų. Vienu metu gali žaisti ir 10 kolegų. Paimkite labirintą į rankas ir bandykite nuvesti kamuoliuką per parodytą kelią, kad jis neiškristų pro lentoje esančias ertmes. Šis žaidimas reikalauja labai stipraus komandinio darbo. Vienam žaidimo lentą keliant į viršų, kitas kolega ją turi pakreipti, nuleisti ir visiems komunikuojant bandyti pasiekti tikslą. Įveikti tikrai sudėtinga, tačiau įmanoma. Ar ryšitės pamėginti?
 • Medžio ritulys XXL – greičio ir reakcijos žaidimas, kuris patinka visiems! Žaidimo tikslas – pirmam išmušti visus savo ritulius iš savo aikštelės pusės. Juokas ir azartas – neatsiejama žaidimo dalis. Patiks ne tik žaisti, bet ir stebėti bei įamžinti kaip kolegoms sekasi įveikti šią nelengvą užduotį. Garantuojame, kad norės išmėginti visi!

Jeigu įmonės šventėje dalyvauja didesnis svečių skaičius, rekomenduojame rinktis šį žaidimų rinkinį. Galima suorganizuoti ir intriguojančias rungtynes tarpusavyje. Kad būtų dar daugiau intrigos – paskirkite prizus, kurie vainikuos žaidimų vakarą.

Šie žaidimai ne tik azartiški, bet ir stilingi, įspūdingi savo dydžiu, tad įneš ne tik smagios veiklos, bet ir papuoš Jūsų įmonės Kalėdinį vakarėlį ar kitą šventę. Šis kolektyvo žaidimų rinkinys – puikus pasirinkimas ieškantiems ir komandos formavimo žaidimų.

Žaidimų nuomos rinkinio kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 245 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 270 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimai Labirintas XXL ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės universalo tipo automobilio ir atlenkti galines sėdynes norint viską įtalpinti. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą Medžio ritulys XXL reikėtų padėti ant stalelio.

Neturite pakankamai vietos patalpoje? Tuomet rekomenduojame mažesnius žaidimų komplektus vidaus šventėms: ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 2 arba ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 1.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…