Atgal

Žaidimai šeimai. Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 1

150.00 165.00 

Žaidimai šeimai. Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 1

150.00 165.00 

⤀ Atvėsus orams šventės iš lauko keliasi į vidaus patalpas.
⤀ Jei organizuojate gimtadienio šventę ar ieškote originalių pramogų jaukiam šeimos susibūrimui per Kalėdas ar kitoje šventėje – šis žaidimų komplektas vidaus patalpoms bus geriausias pasirinkimas!

Žaidimai šeimai. Žaidimų komplektą vidaus patalpoms TOP 1 sudaro trys azartiški Margas miškas žaidimai nuomai:

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Šie žaidimai šeimai vidaus patalpoms TOP 1 – puikus pasirinkimas organizuojant nedidelę šeimos šventę uždarose patalpose. Kuomet norisi ne vien sedėti prie stalo, tačiau ir intriguojančios veiklos gimtadienio ar vakarėlio metu. Mūsų tikslas – sudominti ir užimti Jus bei Jūsų svečius azartiškais, įtraukiančiais, o kartais net ir sentimentus iš vaikystės sukeliančiais vidaus žaidimais. Šį žaidimų komplektą paprastai renkasi užsakovai, kurie nori paįvairinti šaltus rudens ar žiemos vakarus ir kartu su šeima bei draugais išbandyti originalias pramogas jaukaus vakarėlio metu namuose.

Šis žaidimų komplektas bus taipogi tinkamas pasirinkimas organizuojant nedidelį Kalėdinį įmonės vakarėlį ar jaukų pasisėdėjimą su kolegomis. Žaidimai užima nedaug vietos, tad nereikia tam didelių salių, puikiai tiks jei organizuojate įmonės šventę savo biure ar kitoje nedidelėje erdvėje. Neabejojame, kad šie trys vidaus žaidimai įtrauks ir suteiks daug juoko bei teigiamų emocijų.

Žaidimai šeimai. Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 1. Kokie žaidimai sudaro rinkinį?

Įvertindami savo klientų patirtį, parinkome pačius populiariausius žaidimus tinkančius šeimos ar kolegų šventėms vidaus patalpose. Iš pasiūlytų variantų Jums reikia pasirinkti tris žaidimus:

  • Kaladėlių bokštas XL ar XXL su užduotimis – vienas populiariausių Margas miškas žaidimų, nes vienu metu jį gali žaisti ir didesnis skaičius žmonių (optimalu iki 10 asm.). Bokštus turime dviejų dydžių XL ir XXL. Jei patalpoje vietos nėra daug, tuomet rekomenduojame rinktis mažesnį bokštą. Tačiau jei vietos pakanka – visada daugiau emocijų į viršų keliant XXL bokšto kaladėles. Kad žaisti būtų linksmiau, ant 30 kaladėlių rasite smagias ir įtraukiančias užduotis, kurias reikės paeiliui atlikti.
  • Žaidimas „Korys“ – itin azartiškas žaidimas, kurio tikslas išvengiant kliūčių užkelti kamuoliuką į viršų ir greičiau už priešininką surinkti 500 taškų. Galite žaisti ir komandomis estafetės principu. Pavyzdžiui, vienos šeimos nariai, prieš savo draugus ar vaikai prieš tėvus, tada azartas nugalėti dar didesnis.
  • Laivų mūšis arba Žaidimas – galvosūkis „15”. Abu žaidimai strateginiai, loginiai ir ko gero daugeliui pažįstami iš vaikystės. Žaidimas Laivų mūšis iš popieriaus nukeltas į didelę, medinę versiją. Tikslas – strategiškai paslėpti savo laivus ir būti pirmam „nušovusiam” visus priešininko laivus. Žaidimas – galvosūkis „15” įtraukia bet kokio amžiaus loginių žaidimų entuziastus. Tikslas neatkeliant lentelių jas greičiau už priešininką sudėlioti eilės tvarka nuo 1 iki 15. Tam duodamos dvi žaidimo lentos, kad į dvikovą vienu metu galėtumėte pakviesti savo šeimos narį, draugą ar kolegą.

Žaidimų nuomos rinkinio kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 150 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 165 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimas Korys yra didesnių išmatavimų. Jis talpinamas ant galinių automobilio sėdynių arba reikės atlenkti bent vieną sėdynę norint sutalpinti. Kiti žaidimai tilps automobilio bagažinėje.

Ieškote didesnio žaidimų komplekto šventei patalpoje? Tuomet rekomenduojame rinktis šį: ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 2 arba ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 3.

 

 

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…